www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 93 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

2organize verbetert continuïteit IT-omgeving met dienstverlening SPS

Reeuwijk, 10 oktober 2012 – Marketing service provider 2organize, een handelsnaam van Oxyma, heeft de continuïteit en betrouwbaarheid van haar kantoorautomatisering vergroot met de keuze voor de dienstverlening van SPS, specialist in beheer en continuïteit van IT-omgevingen. Door het inrichten van een nieuwe IT-infrastructuur in het datacenter van SPS en het uitbesteden van het beheer er van, vergroot 2organize de betrouwbaarheid van haar kantoorautomatisering en kunnen de technische engineers bovendien meer tijd investeren in vernieuwingstrajecten. Na een uitgebreid selectietraject viel de keuze op SPS vanwege de geboden technologie, de samenwerking, proactiviteit en de kostenstructuur. Zo zijn operationele kosten ondergebracht in een maandbedrag.

Jos van Loo, IT Director bij Oxyma: “Wij zochten naar een werkplek ‘uit het stopcontact’ voor onze medewerkers, maar waarbij het ook mogelijk is om maatwerk te bieden. Wij werken inmiddels een half jaar naar volle tevredenheid met de beheerde IaaS-oplossing van SPS. SPS is in staat om ons technologisch goed te ondersteunen en tegelijkertijd met ons mee te denken. Hun proactieve houding helpt ons onze doelstellingen te realiseren. Onze kantooromgeving is nu bovendien veel beter uitgerust om het nieuwe werken te ondersteunen en ook de toegankelijkheid van de omgeving voor bijvoorbeeld Mac Books en iPads is sterk verbeterd. Alle verwachtingen die wij hadden zijn waargemaakt.”

Linda Verweij, COO bij SPS: “2organize is een innovatieve marketingorganisatie die naast marketingmedewerkers ook softwareontwikkelaars en grafisch ontwerpers in dienst heeft. Deze groep heeft hele andere eisen en wensen dan de standaard kantoorgebruiker. Door korte communicatielijnen, het delen van kennis en een uitstekende teaminteractie hebben wij onze dienstverlening optimaal op de wensen van 2organize afgestemd. De gebruikers hebben een zichtbare verbetering ervaren in de toegankelijkheid van de data en de applicaties. Daarnaast kunnen de medewerkers van 2organize zich volledig richten op de diensten die bijdragen aan hun core business, een win-win situatie voor beide partijen.”

--------------------

Over Oxyma
Oxyma is een marketing service provider die organisaties helpt hun customer value te verhogen. Oxyma genereert customer insights en ontwikkelt op basis daarvan klantcontactstrategieën en customer life cycle programma’s. Deze strategieën en programma’s worden cross-channel via alle gangbare out- en inbound kanalen geoperationaliseerd. Oxyma integreert kanalen, processen en systemen, waardoor een optimale klantinteractie mogelijk wordt.

Oxyma B.V. bestaat uit de handelsnamen: 2organize, InBetween Marketing Services en Oxyma Interim. Met meer dan 140 professionals die op het snijvlak van direct marketing en IT werken voor toonaangevende opdrachtgevers in competitieve markten die intensief moeten communiceren met grote groepen klanten. Tot de opdrachtgevers behoren KPN, Thomas Cook, Nuon Energie, ABN AMRO, Adobe, Hi, Reed Business, Univé, Nederlandse Spoorwegen, BelCompany, NS Hispeed, UPC Broadband, XS4all, Albert Heijn, Hema, Albert.nl, Ortel Mobile en Vodafone. Meer informatie is te vinden op www.oxyma.nl en op www.2organize.com.

Over SPS
SPS uit Reeuwijk is leverancier en ontwikkelaar van de GENSYS™ Business Service Management (BSM) oplossing en aanbieder van de op GENSYS gebaseerde Res-Q beheerdiensten en Datacenter services. SPS richt zich met name op de Managed Service Providers en de IT-afdelingen van middelgrote tot grote organisaties die hun IT beter willen afstemmen op de business en als Interne Service Provider meetbare diensten moeten gaan leveren. Als innovatieve IT-organisatie met ruim 18 jaar beheerexpertise bij meer dan 300 gerenommeerde klanten is SPS één van de belangrijkste spelers in de Business Service Management markt. Door tooling, processen en organisatie volledig op elkaar af te stemmen levert SPS een totale beheeroplossing inclusief blauwdruk voor beheerorganisaties en processen: “Manage IT the Gensys Way”. Meer informatie over SPS is te vinden op www.sps.nl.

Meer informatie
Marcommit PR
Femke Janse
sps@marcommit.nl
035-582 27 30

Verstreken tijd: 14 jaar en 93 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SPS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR