www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:

DUPON & DEBRUIN STROOMLIJNT PROCESSEN MET ERP VOOR FASHION PRIVATE LABELERS

Aalsmeer, 4 oktober 2012 – Private Labelbedrijf DPDB (ook bekend als duPon & deBruin) gaat zijn bedrijfsprocessen automatiseren met de op Microsoft Dynamics gebaseerde ERP oplossing “itSuitsFashion Private Label”.

Hiermee heeft DPDB een oplossing geselecteerd die voorziet in de specifieke behoeften van Private Label bedrijven. Deze behoeften zijn beduidend anders dan bij fashionmerken en –groothandels. Bij Private Label bedrijven is de business gebaseerd op de modelbestanden en contracten met de klant.  Verkoop- en inkooporders worden op basis van deze contracten gemaakt, waarna productie en uitlevering plaatsvindt.

Arthur van Dijk, Hoofd Sales bij it suits IT: “DPDB heeft tijdens het selectietraject gekeken naar zowel het product als de partner. Daarbij werd nadrukkelijk gezocht naar realistische verwachtingen op het gebied van functionaliteit, projectomvang en doorlooptijd. Middels een “Conference Room Pilot”, waarin de bedrijfsprocessen stap voor stap zijn doorgenomen,  werd duidelijk wat de mogelijkheden en de aandachtspunten zijn met de ERP oplossing itSuitsFashion Private Label en it suits IT, waarna DPDB in volle overtuiging zijn keuze heeft gemaakt.”

Over DPDB
Voor de styling en productie van modecollecties voor dames is DPDB (duPon & deBruin) al jarenlang een vertrouwde partner bij uitstek. Sinds 1986 weten vele Europese grootwinkelbedrijven en warenhuizen hen te vinden voor het ontwikkelen en fabriceren van hun private label collecties. Zowel voor korte als lange termijn-producties. DPDB rekent steeds meer bekende merken tot zijn klantenkring, waaronder ook men’s & kids fashion brands. Bij DPDB weet men dat de productie ondergebracht wordt bij een financieel gezonde onderneming die bekend staat om zijn enorme vakkennis en ervaring.

Over itSuitsFashion Private Label
“itSuitsFashion Private Label” is een op Microsoft Dynamics NAV gebaseerde ERP oplossing die geoptimaliseerd is voor Private Label bedrijven in fashion. Het verbindt mensen, processen en informatie met elkaar en geeft zo mensen de tools en het inzicht wat ze nodig hebben om hun werk goed en snel te kunnen doen, waardoor hun persoonlijke effectiviteit en efficiëntie wordt verhoogd. Het is bij uitstek een voor Private Label fashionbedrijven gespecialiseerd strategisch middel om zakelijke doelstellingen optimaal te realiseren.

Over it suits IT
it suits IT ontwikkelt voor de fashionbranche gespecialiseerde software oplossingen. Moderne en slimme oplossingen, zoals iPhone en iPad applicaties, B2B en B2C webshops, Sales Portals en ERP software, stellen fashionbedrijven in staat om snel in te spelen op de steeds veranderende vraag uit de markt. De missie van it suits IT is om – door moderne en slimme oplossingen en expertise – mensen in fashionbedrijven te voorzien van de inzichten die zij nodig hebben om hun werk zo efficiënt en effectief mogelijk te doen, en hen daardoor in staat te stellen superieure resultaten te behalen. it suits IT is Microsoft Partner met de Gold ERP Competency én de Silver ISV Competency.

www.dpdb.nl
www.itsuitsit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 98 dagen
it suits IT contact  

Yildiz de Leeuw
030-68 74 739
info@itsuitsit.nl
www.itsuitsit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Xerox
Logo IG&H
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlINFLUX PR