www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 98 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: AxiCom

Scan uw bedrijf groen met Fujitsu-scanners

PFU breidt Scan-to-Go-Green-campagne uit om bedrijven en milieu te ondersteunen

Londen, 04 oktober 2012 PFU, onderdeel van Fujitsu, breidt zijn Scan-to-Go-Green-campagne uit. De scannerspecialist lanceert hiervoor de webportal www.scansnapit.com/scantogogreen. Op deze portal staat uitgebreide informatie over onder meer PFU-diensten en hoe bedrijven groener kunnen scannen. Het doel is om bedrijven in alle soorten en maten te helpen met hun bedrijfsvoering, geldbesparing en milieubescherming; en dat allemaal tegelijkertijd. Centraal in de duurzame PFU-strategie staat de inzet van zijn IT-expertise voor de ontwikkeling van producten die klanten ondersteunen bij het beperken van schade aan het milieu. Naast een whitepaper en een AIIM-onderzoek, heeft PFU een ROI-calculator ontwikkeld als een speciale service voor bedrijven. Hiermee berekenen bedrijven hoe de investering van een paar honderd euro’s in een scanner zich binnen een paar maanden terugbetaalt. Een ander onderdeel van de groene PFU-campagne is de investering van een deel van de ScanSnap-winst in een herbebossingsproject in Maleisië. Met dit geld worden in totaal 10.000 mangrovebomen gepland.

Papierbesparing vergt een eenvoudige aanpassing van bedrijfsprocessen en heeft een maximaal effect op het milieu. Dit levert verbazingwekkende resultaten op. Bedrijven printen eenvoudigweg geen van oorsprong digitale informatie meer uit op papier. Daarnaast converteren ze papieren informatie naar digitale bestanden. Van elk document slaat het bedrijf één kopie op, beheert en deelt deze. Dit leidt tot aanzienlijke besparingen op kernprocessen, beter gestroomlijnde workflows en optimale aansluiting bij officiële regelgeving. Het verhoogt daarnaast de productiviteit en spaart uiteraard het milieu. Een ‘personal’ scanner vermindert de behoefte om te kopiëren en levert daardoor een jaarlijkse besparing op van wel 1.250 euro aan kopieerkosten (dit is exclusief verdere verwerkings- en archiveerkosten). Tegelijkertijd hoeven er vijf bomen minder gekapt te worden.

Een recent onderzoek, uitgevoerd door AIIM (Association for Information & Image Management) en te lezen op de nieuwe PFU-portal, toont aan dat onnodig printen en kopiëren een mkb-onderneming van tien mensen meer dan 900 euro per jaar kost; alleen al aan inkt- en tonerkosten. De aanschafkosten van een scanner, in combinatie met kleine veranderingen in de bedrijfsprocessen, heeft een terugverdientijd van vier maanden. Na twaalf maanden heeft het bedrijf, dankzij de scanner, nog eens 940 euro bespaard. Meer tips over het besparen op papier en kosten en tegelijkertijd het milieu beschermen door het implementeren van innovatieve scan-oplossingen zijn te vinden op: www.scansnapit.com/scantogogreen

Geïnteresseerde gebruikers kunnen een van de nieuwe ScanSnap S1300i-scanners winnen door groener te worden met Fujitsu. Daarvoor nemen ze deel aan de Scan-to-Go-Green-wedstrijd op de PFU Facebook-pagina: http://www.facebook.com/ScanSnapNL/app_236605313123145

PFU zet zich in voor het milieu door in toenemende mate milieucampagnes en -projecten te ondersteunen. Op dit moment investeert PFU een deel van zijn ScanSnap-winst voor een mangrove-herbebossingsproject in Maleisië. Op deze manier worden in totaal 10.000 bomen in Kuala Gula geplant. Kuala Gula is onderdeel van het Matang Forest-reservaat, dat herbebost wordt om de bomenstand in deze regio weer op peil te brengen. Mangroves zijn essentieel voor de bewoners en hun bedrijven in dit gebied. Het mangrovebos beschermt de mensen namelijk tegen stormen op zee en tegen tsunami’s. Daarnaast zijn mangrovebossen een belangrijke broedplaats voor vissen, krabben en schaaldieren (crustaceeën) die het hoofdvoedsel vormen voor de bewoners. Sluit u aan bij de PFU-campagne en ‘Scan-to-Go-Green’ met Fujitsu-scanners.

Meer informatie over de ScanSnap-serie is beschikbaar op: www.scansnapit.com.

Voor meer informatie:

Ga voor hoge-resolutiebeelden naar: http://db.tt/eXZGmeq4

Over PFU
PFU Limited (Japan), een dochtermaatschappij van Fujitsu, is de producent van Fujitsu-scanners. PFU is een wereldwijd opererende IT-onderneming die computerhardware, randapparatuur en bedrijfssoftware ontwikkelt, produceert en verkoopt. Het bedrijf is een van de wereldleiders in de sector van documentsanners en biedt het breedste portfolio aan documentscanners voor professioneel gebruik in desktop-, werkgroep- en productieomgevingen waarin grote volumes documenten worden verwerkt, maar ook voor individueel gebruik. PFU is ruim twintig jaar actief in de markt voor document- en beeldscanners en heeft een jaarlijkse omzet van een miljard dollar. Voor meer informatie zie: www.pfu.fujitsu.com/en/.

PFU Imaging Solutions Europe Limited is actief in Europa, het Midden-Oosten en Afrika (EMEA), en is verantwoordelijk voor de marketing en verkoop van de Fujitsu-documentscanners. Het Europese hoofdkantoor werd in 1981 in het Verenigd Koninkrijk opgericht en het bedrijf heeft ook vestigingen in Duitsland en Italië. Voor meer informatie zie: www.fujitsu.com/emea/products/.

PFU-perscontacten

Sabine Holocher
PR Specialist EMEA
PFU Imaging Solutions GmbH
Tel. +49 (0)89 32378-0
Fax +49 (0)89 323 78-10
pr@fel.fujitsu.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 98 dagen
PR contact  

Logo AxiCom
PFU (EMEA) Lim.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu