ICT Automatisering (ICT) maakt vandaag de benoeming bekend van Roy Jansen tot Chief Operating Officer (COO) van de verticals Industrial Automation, Logistics, Machine & Systems, Healthcare en Energy. Hij wordt verantwoordelijk voor de verdere ontwikkeling van deze verticals. ICT bestaat daarnaast uit een zesde vertical, Automotive. Tezamen vormen deze de basis waarlangs de strategie van ICT geïmplementeerd wordt.
Roy Jansen begon in 2008 als divisie directeur ICT Solutions. In 2009 werd hij benoemd tot Directeur HUMIQ BV. Vanaf 1 april dit jaar is HUMIQ verder gegaan als ICT Automatisering Nederland B.V.
Profiel ICT
ICT Automatisering stelt zich tot doel bedrijfs-, productie- en communicatieprocessen bij onze afnemers te versoepelen, te vereenvoudigen en te verbeteren. Wij doen dit op basis van hoogwaardige technologische kennis. Kennis die wij presenteren in de vorm van inventieve en effectieve product/marktcombinaties. ICT is ingedeeld naar de markten, die wij bedienen. Wij kennen zes verticals: Logistics, Automotive, Machine & Systems, Industrial Automation, Energy en Healthcare. Iedere vertical bestaat uit professionals met specifieke kennis en expertise van producten en processen van een markt. Kijk voor meer informatie op www.ict.nl.
Voor nadere Informatie:
Femmy de Rijk, Manager Marketing & Communications ICT Automatisering N.V.
Telefoon: +31 (0)6 10 51 3745. E-mail:
Femmy.de.rijk@ict.nl