AMERSFOORT – Jeroen van Zelst (1970) is onlangs benoemd tot algemeen directeur bij het Amersfoortse bedrijf Lantech, dé specialist in veiligheid & continuïteit voor ICT-infrastructuren.
Jeroen van Zelst volgt Jord Koot op, die na twee jaar leiding te hebben gegeven aan het bedrijf het stokje heeft overgedragen. Lantech heeft in 2009 ondersteuning gekregen van de investeringsmaatschappijen TIIN Capital B.V. en Value Creation and Company bij de invulling van de groeistrategie, waarna Jord Koot aan boord is gekomen om het bedrijf naar een volgende fase te brengen. Nu deze fase is afgerond, is Jeroen van Zelst aangetrokken om het bedrijf nog een stap verder te brengen.
Jeroen van Zelst heeft een achtergrond als ondernemer in technologiebedrijven waar hij onder meer verantwoordelijk is geweest voor de dagelijkse operatie, account management, strategie en de algemene leiding. Met zijn bedrijf werd hij in 2007 uitgeroepen tot “Beste Werkgever van 2007”.
Jeroen van Zelst: “
Mijn grote drijfveer is met andere professionals, met veel plezier en hard werken, spraakmakende resultaten te halen. Binnen Lantech zie ik veel kansen om met alle Lantech medewerkers en met klanten en relaties grote stappen te zetten. Dit kan door het mooie dienstenpakket en de hoge servicegraad die ik ervaar binnen het bedrijf. Maar daarnaast heeft ook de loyaliteit en inzet van de medewerkers mij ervan overtuigd dat Lantech binnen enkele jaren de ‘top’ specialist in Nederland is op het gebied van veiligheid & continuïteit voor ICT-infrastructuren. Ik ben verheugd hier deel van uit te kunnen maken en een sturende rol te kunnen vervullen bij het uitvoeren van de groeiplannen.”
Voor meer informatie
Jeroen van Zelst
033–4637744
Lantech B.V.
Neonweg 20
3812 RH Amersfoort
www.lantech.nl