www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 139 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Business Intelligence softwareplatform MicroStrategy 9.3 beschikbaar

MicroStrategy 9.3 biedt verbeteringen voor visuele data, dashboards, big data en analyses

Bunnik , 19 september 2012 – MicroStrategy kondigt de beschikbaarheid aan van MicroStrategy 9.3. Deze nieuwste versie bevat onder andere verbeteringen ten aanzien van de data discovery software, Visual Insight. MicroStrategy 9.3 ondersteunt bovendien geavanceerde analyses met ‘R’ – een opensource programmeertaal voor voorspellende analyses en sluit beter aan op Apache Hadoop en SAP HANA. Daarnaast omvat MicroStrategy 9.3 een snelle ‘Google-achtige’ zoekmachine en introduceert het MicroStrategy System Manager, een nieuwe administratieve beheertool. De verbeteringen verzekeren de zakelijke gebruiker ervan cruciale bedrijfsinformatie op het juiste moment te ontvangen om zo betere beslissingen te kunnen nemen.

Snelle, intuïtieve weergave en verkenning van data
MicroStrategy Visual Insight 9.3 omvat nieuwe functies waarmee managers eenvoudig en snel gegevens kunnen analyseren en dashboards kunnen maken. Door drie nieuwe weergave-mogelijkheden – dichtheidskaarten, fotoweergaven en netwerkdiagrammen – te combineren met de analyse functies, kunnen gegevens ongeacht de gegevensbron gemakkelijk worden geanalyseerd. Zoals relationele databases, multidimensionale databases, Hadoop-distributies, webservices, of persoonlijke gegevensopslag, zoals Excel-bestanden.

Hadoop
MicroStrategy ziet in dat big data een uiterst belangrijke competitieve troef is voor bedrijven. Daarom biedt MicroStrategy 9.3 de mogelijkheid om bedrijfsinzichten te importeren die zijn opgeslagen in Apache Hadoop en SAP HANA. Met MicroStrategy 9.3 kunnen zakelijke gebruikers rapporten bouwen, analyses maken en alle gegevens visueel verkennen zonder dat ze daarvoor enige technologische expertise nodig hebben. Het MicroStrategy 9.3-platform bestaat uit een Hive Thrift connector voor Apache Hadoop en een nieuwe connector voor SAP HANA. Met behulp van de MultiSource Option en de in-memory technologie van MicroStrategy kunnen organisaties eenvoudig Hadoop- en SAP HANA-gegevens samenvoegen met andere gegevensbronnen, wat leidt tot gegevensanalyses over meerdere datasets.

‘R’
Het repertoire van analyse functies in MicroStrategy 9.3 is uitgebreid met zo’n 5.000 extra berekeningen uit het opensourceproject ‘R’, de meest gebruikte taal voor statistische berekeningen. Bedrijven creëren met behulp van de rekenkracht van “R” hun eigen KPI’s. Daarna passen ze deze berekeningen met behulp van de rapporten en dashboards van MicroStrategy toe op hun big data.

Nieuwe ‘Google-achtige’ Metadata zoekmachine
MicroStrategy 9.3 bevat een snelle ‘Google-achtige’ zoekoptie waarmee de zakelijke gebruiker snel antwoorden kan vinden. In bedrijven met diverse implementaties kunnen duizenden rapporten en dashboards voorhanden zijn die antwoorden bevatten op allerlei vragen. De zoekmachine in MicroStrategy 9.3 biedt managers een zoekmachine te bieden die onmiddellijk alle rapporten en dashboards met de juiste informatie identificeert. MicroStrategy 9.3 introduceert ook MicroStrategy System Manager, de tool voor het automatiseren van de manuele processen met meerdere stappen die nodig zijn om een BI-ecosysteem te beheren. De MicroStrategy System Manager is bijvoorbeeld in staat om wijzigingen van de BI-applicatie automatisch te migreren van de ontwikkelings- en testomgevingen naar de productie-omgeving.

Sanju Bansal, Chief Operating Officer bij MicroStrategy. “Met MicroStrategy 9.3 bouwen we voort op meer dan twintig jaar ervaring in de ontwikkeling van een zeer sterke BI-basis. We bieden nu meer mogelijkheden op het gebied van geavanceerde weergaven, gegevensverkenning, self-service-mogelijkheden, het leveren van snelle antwoorden, cloudimplementatie en mobiele apps.”

MicroStrategy 9.3 is beschikbaar als een gratis softwarepakket voor 25-gebruikers dat visuele data discovery, mobiele apps, dashboards en levering van rapporten naar bedrijven brengt zonder extra kosten. Voor meer info, zie www.microstrategy.com/freereportingsoftware/index.asp.

Over MicroStrategy
MicroStrategy, opgericht in 1989, is een van de marktleiders op het gebied van Business Intelligence (BI). MicroStrategy levert geïntegreerde rapportage-, analyse- en monitoringsoftware die toonaangevende organisaties op wereldwijde schaal, elke dag opnieuw, helpt bij het nemen van nog betere zakelijke beslissingen. MicroStrategy’s business intelligence platform levert bruikbare informatie aan zakelijke gebruikers via e-mail, web en mobiele apparaten, waaronder de iPhone, iPad en BlackBerry. Met meer dan 2.800 tevreden klanten en meer dan 500 technologie-en-integratie partners, heeft MicroStrategy bewezen de meest complete oplossing voor business intelligence te leveren. Bedrijven kiezen voor MicroStrategy vanwege het gebruikersgemak, het verfijnde analytische vermogen en de superieure gegevens- en gebruikersschaalbaarheid. MicroStrategy biedt gratis rapportage software die gedownload kan worden van de website: www.microstrategy.com/freereporti ngsoftware. Meer informatie over MicroStrategy (Nasdaq: MSTR) is beschikbaar via www.microstrategy.nl. MicroStrategy is ook te volgen via twitter: twitter.com/microstrategynl.

##

Meer informatie voor de pers:

L&DJ PR
Maartje van Oeveren
T 020 4210565
E Maartje@l-dj.nl

MicroStrategy Benelux BV
Corien van Rijn
T 030 2408111
E cvanrijn@microstrategy.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 139 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
MicroStrategy contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu