Zoetermeer, 19 september 2012 – NDC mediagroep heeft onlangs een 3-jarig contract getekend met Proact voor het leveren, implementeren en managen van een nieuwe storage en backup-omgeving. Uniek aan de oplossing is dat deze gedeeltelijk zelf wordt uitgevoerd door NDC mediagroep en gedeeltelijk onder verantwoordelijkheid van Proact valt. Dit binnen haar managed cloud services. De totale omgeving zal als basis dienen voor het verhogen van de beschikbaarheid en de daaraan gekoppelde dienstverlening van de IT infrastructuur.
Hoofd ICT NDC mediagroep, Erik Miedema: “Bij ons onderzoek naar een nieuwe San omgeving was Proact goed in staat onze wensen en eisen te vertalen naar een passende oplossing. Proact viel op door heel goed naar ons te luisteren voordat ze met de oplossing kwamen”.
Proact heeft een storage omgeving geleverd op basis van Netapp FAS3240 Metrocluster waarbinnen Snapshots zorgdragen voor het backup gedeelte van de oplossing.
Het Proact Remote Management as a Service, waarbinnen wordt betaald naar verbruik, neemt het ‘cloud’ gedeelte van de oplossing voor haar rekening waar het volledige beheer van de NetApp storage onder valt. De Proact MCS Vault dienst draagt zorg voor een solide backup naar een Proact datacenter.
NDC mediagroep zal binnen de nieuwe storage- en backup oplossing volledig ontzorgd worden op het vlak van beheer terwijl de opslagcapaciteit te allen tijde is gewaarborgd. Daarnaast zal de oplossing mee bewegen met de veranderingen intern en extern, op zowel technisch als innovatief gebied tegen een zo laag mogelijke TCO.
Lucas den Os, Managing Director Proact Benelux: “Make or buy is een “hot topic” in de IT markt van vandaag, oftewel; koopt u een product en doet u het zelf of neemt u een cloud dienst af? Dat NDC mediagroep juist heeft gekozen voor Proact’s hybride cloud model waarin “best of both worlds” zijn vertegenwoordigd met de voor haar op dit moment perfecte balans is dan ook erg mooi om te zien. Wij kijken uit naar een succesvolle samenwerking met NDC mediagroep.”
Proact levert de totaaloplossing inclusief volledig eigen 24x7 support voor de hard- en software.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over NDC mediagroep (www.ndcmediagroep.nl)
NDC mediagroep kent Noord-Nederland als geen ander. Onze titels zijn al sinds 1752 verweven met dit gebied. NDC mediagroep is uitgever van een breed aanbod aan producten die specifiek gericht zijn op de provincies Groningen, Friesland, Drenthe en Flevoland. Met onze crossmediale portfolio heeft de uitgever zowel kwalitatief als kwantitatief absoluut het hoogste bereik in deze provincies.
Over Proact (www.proact.nl)
Proact is Europa's grootste onafhankelijke storage integrator, gespecialiseerd in datamanagement oplossingen en -diensten. Als onafhankelijke integrator levert Proact storagesystemen, -support en -consultancy en is zij tevens Europa's grootste managed cloud service provider voor storage diensten met meer dan 10 Petabyte aan beheerde data. Proact heeft oplossingen en diensten geleverd bij meer dan 3500 klanten, is vertegenwoordigd in 13 landen en is beursgenoteerd.
Contactpersonen Proact:
Lucas den Os, Managing Director Proact Benelux
Tel: +31(0) 79 361 97 65
Jeroen Hendriks, Marketing Manager Proact Benelux & Spain
Tel.: +31(0) 79 361 97 65
Voor fotomateriaal of een interview kunt u contact opnemen met Rogier Heemskerk van LEWIS– Global Public Relations:
Tel: + 31 (0)40 235 4600
E-mail:
Rogier.Heemskerk@lewispr.com