www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 72 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Inter Access haalt meer dan 50.000 euro op in 'Stelvio for Life'-actie

Opbrengst beklimming indrukwekkende bergpas volledig naar kankeronderzoek

Hilversum, 7 september 2012 - Vooraanstaand IT-dienstverlener Inter Access heeft een bedrag van 53.000 euro opgehaald voor Barcode for Life, een stichting die geld inzamelt voor kankeronderzoek. Dit deed het bedrijf door met 35 werknemers en zakenrelaties deel te nemen aan Stelvio for Life. Stelvio for Life is een evenement waarbij fietsers en lopers de 21,1 kilometer lange Noord-Italiaanse bergpas 'Passo dello Stelvio' beklimmen. Dit betekent het afleggen van 1.533 hoogtemeters met een gemiddeld stijgingspercentage van bijna 7,5 procent en maar liefst 34 haarspeldbochten. Elke afgelegde hoogtemeter betekent een euro voor Barcode for Life. In totaal bracht de Stelvio for Life-actie een bedrag van ruim 111.000 euro op. Inter Access is verantwoordelijk voor bijna de helft van dit bedrag.

De Stelvio for Life-actie kampte met uitzonderlijke weersomstandigheden. Op de top van de indrukwekkende berg lag maar liefst vijftig centimeter sneeuw, waardoor deze vrijwel onbegaanbaar bleek. Vanwege de veiligheid besloot de organisatie halverwege de 21,1 kilometer lange klim een keerpunt te leggen. De prestaties zijn hierdoor echter niet minder bijzonder. De fietsers beklommen dit stuk namelijk twee maal. Hardlopers kozen ervoor ook de afdaling rennend af te leggen, waardoor zij alsnog tot de totale afstand van 21,1 kilometer kwamen.

"Ik ben enorm trots op wat Team Inter Access tijdens de Stelvio for Life-actie heeft gepresteerd", zegt Hans den Hartog, algemeen directeur van Inter Access en een van de deelnemers aan Stelvio for Life. "Met 35 man hebben we een geweldige dag gehad. Niet alleen omdat we als team samen vele duizenden hoogtemeters hebben afgelegd in zware omstandigheden, maar ook omdat we hiermee een flinke financiële bijdrage kunnen leveren aan kankeronderzoek. Een geweldige ervaring. We kijken dan ook nu al uit naar volgend jaar, als Inter Access zeker weer van de partij is."

De Passo dello Stelvio is een is één van de hoogste verharde bergpassen in de Italiaanse Alpen, dit jaar is deze onder meer opgenomen in de bekende Giro d'Italia (Ronde van Italië). De klim is ongeveer 21,1 kilometer lang en telt maar liefst 34 haarspeldbochten. Het hoogste punt ligt op 2.758 meter, waardoor klimmers vanaf de start 1.533 hoogtemeters afleggen. Dit met een stijgingspercentage van gemiddeld bijna 7,5 procent met uitschieters van ruim veertien procent. Dit jaar namen 78 mensen deel aan Stelvio for Life. 48 lopers en 30 fietsers.



Over Stelvio for Life
De stichting Stelvio for Life organiseert elk jaar een uitdagende (hard)loop- en fietstocht in de omgeving van Bormio in Italië. Deelnemer overwinnen 1.533 hoogtemeters over een afstand van 21.1 km (een halve marathonafstand) van de 'Passo dello Stelvio'. Voor elke hoogtemeter zamelen ze minimaal één euro aan sponsorgeld in voor de stichting Barcode For Life. Meer informatie is te vinden op www.stelvioforlife.nl.

Over Stichting Barcode for Life
Stichting Barcode for Life heeft als ambitie om elke kankerpatiënt in Nederland een individuele behandeling op maat te bieden van zijn of haar specifieke kanker. De behandeling is gebaseerd op de DNA-analyse van elke individuele patiënt. Dit verhoogt de effectiviteit van de behandelingen en voorkomt zo veel mogelijk onnodige bijwerkingen van medicatie. De stichting wil deze ambitie vóór 2020 waarmaken. De fundamentele aanpak, langetermijnplanning en het benodigde intensieve wetenschappelijk onderzoek dat nodig is om deze ambitie te realiseren, maken het vaak lastig om voldoende financiering te vinden. Om die reden is Stichting Barcode for Life opgericht. Een stichting die zich ten doel stelt om geld in te zamelen voor het Center for Personalized Cancer Treatment (CPTC), een samenwerkingsverband tussen het UMC Utrecht, het Erasmus Medisch Centrum/Daniël den Hoedkliniek en het NKI/Antoni van Leeuwenhoekziekenhuis, dat deze ambitie in praktijk brengt. Meer informatie is te vinden op www.cpct.nl en www.barcodeforlife.nl.

Over Inter Access
Inter Access is een vooraanstaande IT-dienstverlener die in een snel veranderende wereld bedrijven helpt bij het slimmer verbinden van systemen, mensen en organisaties. Het bedrijf richt zich op vier sectoren: overheid, financiële dienstverlening, zorg en zakelijke dienstverlening. Op basis van diepgaande kennis van de klant en zijn omgeving kan Inter Access vormgeven aan deze slimme verbindingen, met als resultaat meer efficiency, een betere dienstverlening aan de klant van de klant, en een effectievere samenwerking binnen en tussen organisaties.

Kenmerkend voor de middelgrote organisatie Inter Access is de betrokken relatie met klanten, medewerkers en businesspartners. In combinatie met een diepgaande kennis van applicaties en infrastructuren vormt dit de basis voor het succesvol uitvoeren van complexe projecten. Inter Access verliest ook de wereld om zich heen niet uit het oog. Het bedrijf draagt belangeloos bij aan IT-projecten in ontwikkelingslanden en werkt gericht aan duurzaamheid en milieu. Ook dat ziet Inter Access als een vorm van slimmer verbinden. Voor meer informatie: www.interaccess.nl.

Voor meer informatie:

LVTPR
Marije Perdon / Onno Karman
Telefoon: 030 656 50 70
E-mail: ia@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 72 dagen
Inter Access B.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Proofpoint
Logo Schneider Electric
Logo EZVIZ
Logo Xebia
Logo Trespa
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Workday
Logo Milgro
Logo Van Harte Aanbevolen
Logo Vertiv
Logo reichelt elektronik
Logo Amazon Web Services
Logo Palo Alto Networks
Logo KnowBe4
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103811 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17514 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR