Amsterdam, 23 August 2012 –
ZyLAB, vooraanstaand leverancier van e-Discovery en informatie management technologie maakt vandaag bekend dat de meest recente Gartner “Hype Cycle for Governance, Risk, Compliance Technologies 2012” en “Hype Cycle for Content Management 2012” rapporten ZyLAB hebben opgenomen in de sectie die gaat over e-discovery software.
Beide rapporten geven aan dat de investering in e-discovery software wordt terugverdiend door flinke besparingen op externe leveranciers van e-discovery diensten en uiteindelijk op de externe counsel. Gartner beweert verder dat informatie management software zoals enterprise content archiving (waar vaak een e-discovery functionaliteit bij wordt geleverd) flink kan besparen op kosten voor opslag en arbeidskosten voor IT.
“Hype Cycle for Governance, Risk, Compliance Technologies 2012”
In het rapport wordt geschets hoe enterprises e-discovery software het afgelopen jaar langzaam zijn gaan ontdekken. Naar schatting hebben tussen de twintig tot vijftig procent van de grotere bedrijven momenteel e-discovery software in huis. Gartner stelt daarnaast dat gebruikers steeds meer op zoek zijn naar allesomvattende producten die de gehele linkerkant van het Electronic Discovery Reference Model (EDRM), dus van identificatie tot verwerking, beslaat of zelfs het gehele EDRM omvat.
ZyLAB wordt door Gartner genoemd in de categorie e-discovery software dat de identificatie, collectie, bewaring, verwerking, review, analyse en productie van electronically stored information (ESI) mogelijk maakt en zo tegemoet komt aan de vastgelegde eisen voor discovery.
“Onze engineers bouwen al bijna dertig jaar aan informatie management en e-discovery oplossingen en werken hierbij nauw samen met juridische organisaties om er zeker van te zijn dat aan alle vereisten wordt voldaan,” zegt Johannes Scholtes, Chief Strategy Officer van ZyLAB. “Het resultaat is een allesomvattende oplossing waarmee wij voortdurend worden opgenomen in prestigeuze rapporten zoals deze.”
Voor meer information kunt u contact opnemen met Annelore van der Lint, ZyLAB Marketing Director via
Annelore.vanderlint@zylab.com of +31 (0)20 717 6514 of een bezoek brengen aan
www.zylab.nl
Over ZyLAB
ZyLAB’s is toonaangevend leverancier van modulaire eDiscovery en enterprise information management oplossingen waarmee organisaties in staat zijn ongekende hoeveelheden informatie in ieder formaat en meer dan 400 talen, te organiseren, delen en beheren. Met de oplossingen van ZyLAB kunnen bedrijven juridische risico’s minimaliseren, kosten besparen en hun business productiviteit aanzienlijk verhogen.
Het eDiscovery Systeem van ZyLAB is direct gelinieerd aan het Electronic Discovery Reference Model (EDRM). De producten en diensten van ZyLAB worden op enterprise niveau gebruikt door zowel multinationals, overheidsinstanties, rechtbanken en advocatenkantoren, als ook ingezet bij specifieke projecten voor juridische diensten, auding- en accounting leveranciers. De systemen van ZyLAB zijn tevens beschikbaar in een Software-as-a-Services (SaaS) model.
De technologie van ZyLAB is vele malen onderscheiden en ZyLAB is een van de weinige organisaties die in Gartner’s “Magic Quadrant for Information Access Technology” zowel in 2007, 2008 en 2009 als leider wordt gepositioneerd. Daarnaast heeft Gartner ZyLAB de hoogste score toegekend (“Strong Positive”) in de “MarketScope for E-Discovery and Litigation Support Vendors” voor 2007, 2008 en 2009, alsmede een “Visonary” indicatie gegeven in de 2011 “Magic Quadrant for E-Discovery”. In het 2012 “Magic Quadrant for E-Discovery” bestempelt Gartner ZyLAB als „leider“.
ZyLAB heeft hoofdkantoren in Amsterdam en McLean, Virginia (USA). De locale markten worden verder bediend vanuit regionale kantoren in New York, Barcelona, Frankfurt, Londen, Parijs en Singapore. Voor meer informatie over ZyLAB kunt u terecht op
www.zylab.nl