www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 55 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

Verbatim lanceert snelste serie SD-kaarten tot 64 GB geheugen

UHS-I SDHC- en SDXC-kaarten van Verbatim zijn ideaal voor het ultrasnel vastleggen en doorsturen van HD-video’s en digitale foto’s

Rijswijk, 22 augustus 2012 — Verbatim introduceert een serie supersnelle SDHC- en SDXC-kaarten met een UHS-I-specificatie (Ultra High-Speed, klasse I). Deze SD-kaarten hebben een overdrachtssnelheid van maximaal 104 MB/s. Hiermee komt Verbatim tegemoet aan de toenemende behoefte bij video- en fotoprofessionals aan ‘high-performance’ geheugenkaarten.

Conform de standaarden van de Secure Digital Association bieden de UHS-I SDHC- en SDXC-kaarten van Verbatim hoge leessnelheden van 166x (25 MB/s) tot extreem hoge leessnelheden van 600x (90 MB/s).

De nieuwe serie SD-geheugenkaarten van Verbatim stelt professionele fotografen en videomakers in staat camera’s en camcorders te gebruiken, die geschikt zijn voor SDHC- en SDXC-kaarten in plaats van alleen CompactFlash of SSD. De serie SD-geheugenkaarten van Verbatim beschikt over een veiligheidsinstelling om de data te beschermen tegen het per ongeluk wissen. De capaciteit van maximaal 64 GB maakt de snelle overdracht en opslag mogelijk van HD-video’s en digitale HD-foto’s. Het toenemende gebruik van mobiele applicaties vereist eveneens een hogere opslagcapaciteit en een snellere overdracht van data.

“De komst van de Ultra High-Speed geheugenkaart is onlangs door de Secure Digital Association aangekondigd”, zegt Chris Chalder, Business Development Manager bij Verbatim EMEA. “Onze nieuwe SDHC- en SDXC-kaarten voldoen aan de specificaties van deze vereniging en vormen de maatstaf voor een nieuwe generatie geheugenkaarten. Deze serie Verbatim SD-kaarten is ontwikkeld om uren aan HD-video’s op weg te schrijven.”

De UHS-I SDHC-kaarten van Verbatim zijn per direct beschikbaar voor de adviesprijs van 29,99 euro voor de 16 GB-kaart, en 49,99 euro voor de 32 GB-versie. De UHS-I SDXC-kaart van 64 GB komt later dit jaar beschikbaar.

Beeldmateriaal is te vinden via:
download.publitek.com/VerbatimSDHC-SDXC-UHS-I.zip

Over Verbatim
Sinds 1969 geeft Verbatim vorm aan de ontwikkeling van dataopslagtechnologie – van floppydisks en magneto-optische opslagmedia en cd- en dvd-formaten tot en met Blu-ray, de laatste media met hoge definitie. Bovendien biedt Verbatim producten van hoge kwaliteit, zoals draagbare USB-stations, flashgeheugenkaarten, SSD’s en externe harde schijven, maar ook een ruime keuze aan computeraccessoires. Verbatim is een dochteronderneming van Mitsubishi Kagaku Media, onderdeel van Mitsubishi Chemical Holdings Group, en profiteert van een voortreffelijke onderzoeks- en ontwikkelingsafdeling. Door deze innovaties speelt Verbatim een cruciale rol in het vormgeven van de markt voor opslagmedia. Een zeer strenge kwaliteitscontrole tijdens het productieproces garandeert de hoge kwaliteit van Verbatim-producten die in talloze internationale vergelijkende tests als winnaar naar voren zijn gekomen. Het bedrijf is wereldwijd marktleider in optische media. Ga voor meer informatie naar www.verbatim.com.
Sinds 2010 ontwikkelt en verkoopt Verbatim energiezuinige led-/OLED-lichtproducten voor consumenten- en bedrijfstoepassingen, gebaseerd op coretechnologieën van Mitsubishi Chemical Corporation. Ga voor meer informatie naar www.verbatimlighting.com.

Perscontact:
LVTPR
Nienke Geudeker / Onno Karman
Tel.: 030 6565 070
E-mail: verbatim@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 55 dagen
Verbatim contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
Logo Nutanix
Logo BTG
Logo Bechtle Groep Nederland
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl