www.marcommit.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (24 jaar en 33 dagen geleden)
Bedrijf:

Covide-server gepresenteerd in de RAI

De nieuwe Covide-server met firewall, email, CRM, router, interne communicatie en bijvoorbeeld opties als een kennisbank en systeemintegratie met financiële pakketten zal tijdens de aanstaande Internetworking Event in de RAI worden gepresenteerd.

"En daar zijn we natuurlijk heel trots op!", aldus directeur Massier van de Barneveldse internetsoftware-ontwikkelaar Terrazur. "Toen we in november voor het eerst op de beurs in de RAI aanwezig waren, stonden we er met een product, dat bijna af was. We konden het één en ander laten zien, maar behalve wat pilots waren er natuurlijk nog geen systemen weggezet. Daarnaast was onze strategie om Covide in de eerste instantie aan te bieden als een oplossing die op onze servers zou worden gehost.
Daartegen bestond merkten we nog flink weerstand. Daarom is besloten om wat destijds de tweede optie was nu als eerste aan te gaan bieden. En wat bleek ... er werd veel meer mogelijk. Op het gebied de programmatuur zelf (bijvoorbeeld systeemintegratie met pakketten voor financiële software). Maar daarnaast werden we eigenlijk als vanzelf van een natuurlijke tegenstander plotseling een natuurlijke partner voor hardwarebedrijven."
Inmiddels is Covide een volwassen oplossing en wordt hij aangeboden in combinatie in een complete Covide-server, dus met o.a. Firewall, Emailserver, gedeelde agenda`s, interne communicatie, CRM en router. Daarnaast is Terrazur sinds 1 maart bezig om actief resellers en value added partners te werven. "We zien absoluut mogelijkheden om tijdens de komende beurs in Amsterdam daarbij een extra doorbraak te kunnen maken," aldus de bijzonder enthousiaste Massier.
Bij het op zoek zijn naar resellers is men in middels ook op een leuke verrassing gestuit: want waar Covide speciaal ontwikkeld werd als een oplossing voor het MKB, is Terrazur bijzonder verrast door de belangstelling die vanuit de onderwijswereld is gebleken. Zowel met de marktleiders in het voortgezet onderwijs als die in het primair onderwijs zijn inmiddels verkennende gesprekken gevoerd over een een speciale versie voor hun doelgroep. Kortom: Covide staat inmiddels aardig in de belangstelling.
Tijdens de beurs in de RAI kunnen bezoekers en potentiele resellers uitgebreid kennismaken met Covide en Terrazur in hun stand op het ASP-paviljoen.

Voor verdere informatie surft u naar de sites van Covide of Terrazur


Verstreken tijd: 24 jaar en 33 dagen
COVIDE BV contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo DPDK
Logo Stichting Z-CERT
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Ciphix
Logo Brightmine
Logo Schneider Electric
Logo HCC
Logo Proofpoint
Logo PocketBook
Logo MIRhosting
Logo LANCOM Systems
Logo S2GRUPO
Logo KnowBe4
Logo Trend Micro
Logo Bidfood
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Pegasystems
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103395 persberichten
7014 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17251 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR