www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 28 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Britten in race voor meer dan 47 medailles tijdens de Olympische Spelen

Thuispubliek krikt aantal Olympische medailles omhoog

Hoofddorp, 27 juli 2012 – Het organiseren van de Olympische Spelen zorgt voor aanzienlijk meer medailles voor het gastland in vergelijking met andere jaren. Dat blijkt uit data analyse van QlikTech, specialist in Business Discovery, met de Global Games app. Gastland Groot-Brittannië kan statistisch gezien op meer dan 47 medailles rekenen dit jaar. Er is in eerdere edities zelfs al een stijgende lijn in aantallen medailles te zien. Opvallend is dat deze stijgende trendlijn in de editie na het organiseren van de Spelen abrupt weer daalt. Dit betekent dat China, de organisator van de vorige Spelen, op basis van de app, minder dan de 100 in 2008 gewonnen medailles mee naar huis neemt.

De Global Games app geeft iedereen toegang tot historische informatie van alle Olympische Spelen sinds 1900 en maakt het mogelijk om op basis van trends voorspellingen te doen. Zo laat de app zien dat in de afgelopen twee decennia China, Griekenland, Australië, Spanje en de VS tijdens de Spelen in eigen land aanzienlijk meer medailles in de wacht sleepten. Het organiseren van de Olympische Spelen en de aanwezigheid van veel publiek in het thuisland lijken dus, zoals wel eerder werd gedacht, een positief effect te hebben op het aantal gewonnen medailles. Spanje is het land waarbij deze trend het duidelijkst zichtbaar is. In 1984 en 1988 won Spanje respectievelijk 5 en 4 medailles en in 1992, het jaar van de Spelen in Barcelona, won Spanje 22 medailles. In 1996 zakte het aantal weer naar 17 en in 2000 zelfs naar 11. Voor Nederland als organisator van de Spelen in 1928 geldt hetzelfde. De Nederlandse atleten wonnen in 1920 en 1924 respectievelijk 11 en 10 medailles, in 1928 steeg dat aantal tot maar liefst 19 stuks, en in 1932 waren het er slechts 7.

Aantal gewonnen medailles van Spanje zakken in na de organisatie in 1992



Bas van der Horst, Country Manager Benelux bij QlikTech: “Onze Global Games app biedt alle supporters tijdens de Olympische Spelen de mogelijkheid om op een leuke manier relevante informatie te vinden over atleten, sporten en landen. Wij zorgen ervoor dat die informatie eenvoudig toegankelijk is en dat mensen de mogelijkheid hebben om relaties en patronen te ontdekken en resultaten te voorspellen, net als in een zakelijke context met verschillende databronnen mogelijk is. Met de Global Games app laten we zien dat Business Discovery ook in een context van sport tot leuke inzichten leidt.”

De Global Games app is gratis te downloaden via www.qlikview.nl/wereldspelen.



Over QlikTech
QlikTech (NASDAQ: QLIK) is een leider in Business Discovery, oftewel user-driven Business Intelligence (BI). De krachtige en toegankelijke Business Discovery oplossing QlikView slaat een brug tussen traditionele BI-oplossingen en stand-alone bedrijfsapplicaties. QlikView biedt gebruikers intuïtieve gebruiksvriendelijke analyses. Dankzij de pioniersrol van QlikTech in in-memory associatieve zoektechnologie kunnen gebruikers, in tegenstelling tot een beperking door voorgedefinieerde vragen, informatie juist vrij onderzoeken. QlikView Business Discovery werkt met bestaande BI-applicaties en voegt nieuwe mogelijkheden toe, zoals inzicht voor iedereen, real-time analyses zonder wachttijden, mobiliteit, de gebruiksvriendelijkheid van een app, de mogelijkheid data te combineren en samen te voegen, en een nieuw niveau van informatiedeling en samenwerking. In tegenstelling tot traditionele applicaties kan QlikView binnen enkele dagen of weken worden geïmplementeerd, in plaats van in maanden, jaren of uiteindelijk helemaal niet. Het hoofdkantoor van QlikTech is gevestigd in Radnor, Pennsylvania. QlikTech heeft wereldwijd vestigingen die samen meer dan 25.000 klanten in ruim 100 landen bedienen. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com.

###

QlikTech en QlikView zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.

Meer informatie:
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 28 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103824 persberichten
7041 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17518 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRINFLUX PR