www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 7 dagen geleden)
Bedrijf:

Kostenpost achterstallig IT-onderhoud bij 46% van IT-managers onbekend

Schiphol, 26 juli 2012 – Bijna de helft (46 procent) van de IT-managers en CIO’s weet niet hoe hoog de kosten zouden zijn om hun applicatieportfolio up-to-date te maken. Dit blijkt uit onderzoek van Micro Focus, toonaangevend leverancier op het gebied van modernisering, testen en management van enterprise applicaties. In dit wereldwijde onderzoek hebben 590 IT-managers en CIO’s openheid gegeven over de huidige stand van zaken van hun bedrijfskritische applicaties en hun toekomstverwachting met betrekking tot de modernisering ervan.

De grootte van de kostenpost voor achterstallig IT-onderhoud blijft voor veel IT-managers en CIO’s momenteel bij een schatting. Het blijkt dat 44 procent geen gestructureerd proces heeft voor het meten en beheren van die kosten of niet van het bestaan af weet. 55 procent geeft aan daar verandering in te willen brengen. Zij zijn van plan om een gestructureerd proces te implementeren.

Over de verwachtte kostenontwikkeling voor het up-to-date maken van het applicatieportfolio zijn de respondenten eensgezind. Volgens 93 procent van de IT-managers en CIO’s zullen de kosten de komende vijf jaar met gemiddeld 9 procent toenemen. Naar verwachting zal gemiddeld 78 procent van de kosten worden toegewezen aan het updaten van mainframeapplicaties.

"Als organisaties geen zicht hebben op de kosten voor het up-to-date maken van de applicaties, dan hebben zij in feite een verborgen post op de balans”, aldus Huib Klink, Senior Consultant / Pre sales bij Micro Focus. "De kop in het zand steken is volgens mij geen optie. Een toekomstvaste organisatie zorgt ervoor dat het achterstallig onderhoud en de bijbehorende kosten zichtbaar worden, zodat er actie kan worden ondernomen. Aangezien de kosten voor moderniseren alleen maar hoger worden naarmate er meer tijd verstrijkt, verwacht ik dat modernisering een hoge prioriteit krijgt."

Het onderzoeksrapport is digitaal beschikbaar via www.microfocus.com/mcro/modernization-research/.



Over Micro Focus
Micro Focus, lid van de FTSE 250, levert innovatieve software waarmee bedrijven de waarde van hun bedrijfsapplicaties kunnen vergroten. Micro Focus Enterprise Application-software voor modernisering en beheer zorgt ervoor dat applicaties snel zijn aan te passen aan marktveranderingen. Tevens ondersteunen Micro Focus-oplossingen moderne architecturen die lagere kosten en minder risico met zich meebrengen. Voor meer informatie: www.microfocus.com.

Micro Focus op TwitterLinkedIn | Community

Voor meer informatie:
Micro Focus
Suzanne Glorie
Tel.: 020-7005531
Mail: Suzanne.Glorie@microfocus.com

Marcommit PR
Pauline van Die
Tel.: 035-5822730
Mail: microfocus@marcommit.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 7 dagen
Micro Focus contact  

+31-3080-82600
www.microfocus.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu