
EMGA International uit Mijdrecht is marktleider als het gaat om het importeren en distribueren van apparatuur en benodigdheden voor de horeca. EMGA werkt met een handelspakket op een IBM-systeem waar veel maatwerk in zit. Deze software is intern gericht. Om marktconform te blijven heeft het bedrijf gekozen voor de complete ERP-suite van Pantheon. Zij zal niet alleen gebruikmaken van de standaardapplicaties Oculus Handel en Financieel. Ook de modules Service, DMS, Orders online en CRM zijn in het pakket geïntegreerd. Bij EMGA wordt voortdurend gestreefd naar een optimale aanpassing van het aanbod om zo aan de wensen van de professionele gebruiker te voldoen.
Donderdag 7 juni 2012 hebben EMGA en Pantheon de overeenkomst getekend. De webbased oplossing Oculus zal naar verwachting in het vierde kwartaal van dit jaar worden uitgerold. Door de keuze voor deze vernieuwingsslag is er weer voldoende perspectief en kijkt EMGA met vertrouwen naar de toekomst.
EMGA International B.V. is importeur / distributeur van alle soorten apparatuur en benodigdheden voor hotels, restaurants, horecabedrijven en instellingen. Het bedrijf bevindt zich centraal in Nederland, in Mijdrecht, en heeft daar ook een showroom en een aantal magazijnen. Het ruime assortiment is grotendeels uit voorraad leverbaar.
Pantheon Automatisering B.V. ontwikkelt en implementeert bedrijfsapplicaties op het gebied van ERP, CRM en WMS. Ook voor webapplicaties, portals, DMS en BI heeft Pantheon uitgekiende mogelijkheden. De software draait op IBM Power Systems en is ook in de Cloud beschikbaar.
Als IBM Advanced Business Partner levert Pantheon complete ICT-oplossingen, inclusief diensten.
Er is veel kennis in huis van handels- en productiebedrijven, service- en dienstverlenende organisaties.
Pantheon is meer dan 30 jaar actief en heeft vier vestigingen in de Benelux.
Pantheon Automatisering B.V.
K.R. Poststraat 101-2
8441 EN Heerenveen
Telefoonnummer 0513 - 657357
info@pantheon-automatisering.nl
www.pantheon-automatisering.nl
“Eindelijk een automatiseerder die onze business begrijpt”