Rijswijk, 11 juni 2012 – Freecom, onderdeel van de Mitsubishi Chemical Holdings Group en fabrikant van externe harde schijven en draagbare opslagapparaten, lanceert de gloednieuwe Mobile Drive Mg. Deze is nu voorzien van Thunderbolt-connectiviteit. De harde schijf is slechts 15 mm hoog en voorzien van een slanke magnesium behuizing. De Mobile Drive Mg heeft al diverse onderscheidingen gewonnen en spreekt ook stijlbewuste Apple-fans aan. Door de ondersteuning van Thunderbolt en de capaciteit van 1TB passen de prestaties nog beter bij zijn fantastische looks.
De nieuwe Thunderbolt-interface van de Mobile Drive Mg maakt snelle dataoverdracht mogelijk naar en van Mac-apparatuur, waaronder de MacBook Air, MacBook Pro, iMac en Mac Mini. Hierbij zijn snelheden mogelijk die tot twintig keer hoger liggen dan bij traditionele USB 2.0-oplossingen. De razendsnelle overdrachtssnelheden en de opslagcapaciteit van 1TB maken dit de ideale oplossing voor Mac-gebruikers met grote opslagbehoeften die niet lang willen wachten voor bestanden, foto’s, films en muziek zijn weggeschreven.
De nieuwe Mobile Drive Mg is ook de kleinste harde schijf op de markt met Thunderbolt. Dit past in de traditie van Freecom om innovatieve apparaten te ontwerpen die er niet alleen fantastisch uitzien, maar ook functioneel zijn. Met een hoogte van slechts enkele millimeters is de Mobile Drive Mg zowel licht als handzaam, terwijl de magnesium behuizing zorgt voor robuustheid, duurzaamheid en milieuvriendelijkheid. Bovendien past de kleur perfect bij die van een MacBook. Door dit ontwerp werd de Mobile Drive Mg benoemd tot ‘Best of the Best’ bij de prestigieuze red dot Awards 2012.
“Deze nieuwe, voor Thunderbolt geschikte, harde schijf is even krachtig van binnen als schitterend aan de buitenkant. De Mobile Drive Mg biedt de snelle dataoverdracht, de grote capaciteit en het design dat mensen mogen verwachten van Freecom”, zegt Dick Hoogerdijk, president en CEO van Freecom. “De enorme prestaties, het ultradunne design en de magnesium body hebben al gezorgd voor veel bewonderaars. Het is de perfecte aanvulling op bijvoorbeeld een Apple MacBook.”
Naast Thunderbolt biedt de harde schijf een USB 3.0-interface, die zorgt voor dataoverdrachtsnelheden van ongeveer 130 MB/s. Voor extra flexibiliteit is de Mobile Drive Mg ook te gebruiken met computers en notebooks met USB 2.0. De harde schijf is Mac HFS+-geformatteerd en werkt daardoor direct met elke Mac. De oplossing is te gebruiken voor Time Machine.
Afbeeldingen zijn te vinden op:
http://download.komm-passion.de/Freecom_Mobile_Drive Mg_1.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_1.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_2.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_3.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_4.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_5.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_6.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_7.jpg
http://download.komm-passion.de/Freecom Mobile Drive Mg_JP_8.jpg
Prijzen en beschikbaarheid
De Freecom Mobile Drive Mg is beschikbaar bij Apple Premium Resellers, Apple Stores en via de Freecom-website. De nieuwe Freecom Mobile Drive Mg Thunderbolt & USB met een verkoopadviesprijs van 229 euro is naar verwachting vanaf juli leverbaar. Freecom biedt twee jaar garantie en onbeperkte helpdeskondersteuning bij deze producten.
Nuttige links:
Freecom-productoverzicht:
download.komm-passion.de/Freecom_Product_Overview_2012_EN.pdf
Freecom-productbrochure:
download.komm-passion.de/Freecom_Product_Brochure_2012_EN.pdf
Over Freecom
Freecom is onderdeel van de Mitsubishi Chemical Holdings Group. Freecom is in 1989 opgericht en ontwerpt, produceert en verkoopt innovatieve vaste en mobiele HDD-opslagoplossingen, opslagapparatuur voor netwerken, flashschijven, dvd-branders, professionele RDX en tape drives en services. De producten van Freecom zijn geschikt voor pc- en Mac-gebruikers. Freecom is in Duitsland opgericht, maar het hoofdkantoor is gevestigd in Nederland. Verder heeft Freecom kantoren in Oostenrijk, België, Frankrijk, Duitsland, Hongkong, Italië, Japan, Spanje, Zweden, Zwitserland, Taiwan, Rusland, Zuid Afrika, de Verenigde Staten en het Verenigd Koninkrijk. Meer informatie vindt u op de website van Freecom. Ga naar
www.freecom.com en selecteer uw land.
Perscontact:
LVTPR
Nienke Geudeker / Onno Karman
Tel.: 030 6565 070
E-mail:
freecom@lvtpr.nl