www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 46 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

ITU werkt samen met Kaspersky Lab voor het ITU Telecom World 2012-evenement

Voor het tot stand brengen van een dynamische cybersecurity agenda

Utrecht, 24 mei 2012 – Kaspersky Lab gaat samen met ITU (de International Telecommunication Union, het agentschap van de Verenigde Naties voor informatie- en communicatietechnologie, onderdelen ontwikkelen voor de debatagenda van het ITU Telecom World 2012-evenement.

Kaspersky Lab, wereldwijd een van de snelst groeiende IT-beveiligingsbedrijven, is een langdurige relatie aangegaan met ITU en de International Multilateral Partnership Against Cyber Threats (IMPACT). Het bedrijf gaat bijdragen aan de agenda voor discussies op hoog niveau over cybersecurity. Het betreft hier zaken zoals het verminderen van de risico’s van grote, gecoördineerde cyberaanvallen op nationaal niveau, en de mogelijkheden om internationale samenwerking te versterken. Eugene Kaspersky, CEO van Kaspersky Lab, zal op het ITU Telecom World 2012 evenement (in Dubai, 14-18 oktober aanstaande) een keynote speech houden over de omvang en het wereldwijde karakter van de huidige cyberbedreigingen.

ITU Secretaris-generaal Hamadoun Touré: “Cybersecurity is een grote uitdaging die we op wereldwijd niveau moeten aanpakken. ITU is verheugd met de kennis en ervaring die Kaspersky Lab inbrengt voor de sessies over cybersecurity op Telecom World 2012. Die sessies zullen de schijnwerpers richten op de kritieke, ver reikende en wereldwijde aard van de beveiligingsissues waar we mee te maken hebben – en hoe we daar het beste mee kunnen omgaan.”

Over het ITU Telecom World 2012 evenement zegt Eugene Kaspersky: “Cyberbeveiliging is een snelgroeiende, wereldwijde zorg waar we allemaal mee te maken hebben en het is cruciaal dat een internationaal platform zoals het ITU Telecom World 2012 grondig gaat bespreken wat de beste aanpak hiervan is.”

Cybersecurity is een van de belangrijke punten op de ITU Telecom World 2012 agenda. Onderzocht wordt daar de impact van zogeheten ‘game changers’ – fundamentele technologische trends die de manier waarop we ons leven leiden vorm geven. Andere onderwerpen op de agenda zijn onder meer de impact van ‘big data’, cloud computing, ‘smart cities’ en het Internet of Things. Eind mei zal de agenda voor het evenement bekend worden gemaakt.

Over ITU
ITU is het leidende agentschap van de Verenigde Naties voor informatie- en communicatietechnologie. Al meer dan 145 jaar heeft ITU het gemeenschappelijke, wereldwijde gebruik van het radiospectrum gecoördineerd, internationale samenwerking voor het bepalen van satellietbanen gestimuleerd, de communicatie-infrastructuren in ontwikkelingslanden verbeterd en standaarden vastgesteld voor de naadloze samenwerking tussen communicatiesystemen. Van breedbandnetwerken tot draadloze technologieën van de nieuwe generatie, navigatie voor lucht- en scheepvaart, radioastronomie, satelliet-gebaseerde meteorologie en de convergentie van vaste-mobiele telefonie, internet en broadcasting-technologie – het commitment van de ITU is het verbinden van de wereld. Voor meer informatie: www.itu.int.

Over Kaspersky Lab
Kaspersky Lab, opgericht in 1997, is een internationaal softwarebedrijf dat geavanceerde oplossingen levert voor de beveiliging van bedrijfs- en thuisnetwerken tegen internetgerelateerde risico’s als virussen, spam, hackers, crimeware, malware en spyware. De door Kaspersky ontwikkelde technologie wordt wereldwijd toegepast in producten en diensten van vooraanstaande IT-securitybedrijven.

Het hoofdkantoor van Kaspersky Lab is gevestigd in Moskou, Rusland. Daarnaast heeft het bedrijf regionale kantoren in onder andere de Benelux, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Polen, Roemenië, China, Japan, Zuid-Korea en de Verenigde Staten plus een wereldwijd netwerk van ruim vijfhonderd partners.

Voor meer informatie zie www.kaspersky.com/nl of www.viruslist.com voor het laatste nieuws over internetbeveiliging, alerts, analyses en nieuws, inclusief Kaspersky Virus Scanner.

Noot voor redacties:
Voor hoge resolutie beeldmateriaal en overige informatie kunt u terecht op de Kaspersky Lab Newsroom Europe - newsroom.kaspersky.eu - een portal waarop eenvoudig product- en bedrijfsinformatie, facts & figures, artikelen, persberichten, afbeeldingen, video’s en audiofragmenten te vinden en te downloaden zijn. Uiteraard kunt u ook contact opnemen met onderstaande contactpersonen.

Contactgegevens:

Kaspersky Lab
Caroline Breure
Tel. +31 (0)30 – 752 95 00
Caroline.Breure@kaspersky.nl

The Communication Force
Nanda Bechtholt
Tel. +31 (0)23 – 56 56 850
nandab@communicationforce.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 46 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Kaspersky contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl