ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euProgressCommunications.euINFLUX PR

x.com/ictberichten
Deel dit nu via
Datum: (13 jaar en 44 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Inschrijvingen Accenture Innovation Awards 2012 van start

Accenture beloont groene initiatieven en ontwikkelingen op gebied van talent met twee nieuwe awards

Amsterdam, 1 mei 2012 – Vandaag opent Accenture de inschrijving voor de Innovation Awards 2012. De Innovation Awards worden dit jaar voor de zesde keer op rij toegekend aan de meest innovatieve producten, diensten of concepten in vijf industrieën in Nederland. Concepten jonger dan drie jaar en gelanceerd op de Nederlandse markt kunnen meedoen aan de competitie. Accenture heeft de Innovation Awards in het leven geroepen om bedrijven te huldigen die uitzonderlijke prestaties leveren op het gebied van innovatie, hen bij elkaar te brengen ter verdere stimulatie en om innovatie in Nederland in kaart te brengen.
 
Twee nieuwe awards
Dit jaar worden twee nieuwe awards over de deelnemende industrieën heen uitgereikt. Concepten die zich aanmelden, maken tevens kans op de Talent Innovation Award of de Green Innovation Award. Deelnemers kunnen bij inschrijving aangeven of het concept een sociaal- of een groen aspect bevat. Een speciaal geselecteerde jury zal beide categorieën beoordelen en de winnaars selecteren.
 
“Accenture staat bekend om haar grote industriekennis en voor goede zorg voor mens en milieu als essentieel onderdeel van haar bedrijfsvoering. Daarom reiken we dit jaar niet alleen industrieprijzen uit, maar ook twee extra awards. Eén award gaat naar innovaties waarbinnen de mens centraal staat of die het talent binnen een organisatie erkennen. In Nederland moeten we het beschikbare talent optimaal benutten om in de internationale concurrentieslag mee te kunnen.  De tweede award, de voor de gelegenheid in het leven geroepen ‘Groene Tulp’, gaat naar innovaties waarbinnen producten, diensten of processen een rol spelen die het gebruik van onze natuurlijke hulpbronnen optimaliseren en rekening houden met impact op het milieu,” aldus Pieter Paul van Oerle, Senior Manager in de Communications, Media en Technology praktijk van Accenture en één van de initiatiefnemers van de Accenture Innovation Awards.
 
Inschrijven
Concepten jonger dan drie jaar en gelanceerd op de Nederlandse markt kunnen meedoen aan de competitie. In elk van de vijf branches is “De Blauwe Tulp” te winnen, de jaarlijkse juryprijs. Innovatieve concepten kunnen zich inschrijven in de industrieën: ‘Media, Communications en High-Tech’, ‘Financiële Dienstverlening’, ‘Consumer Products & Agri’, ‘Health & Public Service’ en ‘Energy’. Elke sector heeft een eigen inschrijfpagina op www.innovation-awards.nl. Elke sector kent ook een jaarlijkse publieksprijs. Voor de publieksprijs kan iedereen in Nederland in het najaar zijn voorkeur uitspreken door te stemmen op de website www.innovation-awards.nl. Een vakjury beoordeelt de concepten op innovativiteit, succes en potentie en maakt in november 2012 de winnaars bekend. Inschrijven kan tot 1 augustus 2012. Het evenement is via  www.twitter.com/IA_2012 te volgen. 
 
Winnaars eerdere edities
De Accenture Innovation Awards kent een rijke historie aan winnaars die een significante rol hebben gespeeld op het gebied van innovatie in Nederland. Bij de industrie Media, Communications & High Tech won Repudo in 2011 de Blauwe Tulp. In 2010 was dat TenPages.com. Ook Ophen, Roadled, Project Carebro, De Qiy Foundation en Ecofont software, wonnen binnen de andere industrieën de prestigieuze innovatieprijs, die garant staat voor een aantrekkelijk bedrag aan mediawaarde en volop media-aandacht. De Publieksprijs werd in 2011 uitgereikt aan Roamler, ING Direct Openen in 20 minuten, Orphiro, Open HealthHub en De Rvarium Fire-Squid. Dit jaar zijn onder andere FD Mediagroep, Metro, Avanade, ABN AMRO partners van dit evenement.


 
Over Accenture
Accenture is een bedrijf dat zich wereldwijd bezig houdt met management consulting, technology services en outsourcing. We hebben meer dan 246,000 mensen in dienst die klanten bedienen in meer dan 120 landen. Wij werken met onze klanten samen om hen te helpen high-performance organisaties en overheden te worden. Dit doen we door een combinatie van bewezen ervaring en uitgebreide vaardigheden in alle industrieën en bedrijfsfuncties. Daarnaast doen we diepgaand onderzoek onder de meest succesvolle bedrijven in de wereld. De mondiale omzet over het fiscale jaar dat eindigde op 31 augustus 2011, bedroeg 25.5 miljard Amerikaanse dollar. Kijk voor meer informatie op www.accenture.nl
 
Accenture
Anja van Beijnum-Breunis
Press Manager
Tel.: 020-4938383
 
Burson-Marsteller
Thomas van Oortmerssen
Consultant
Tel.: 070-302 1187
Geplaatst:
Verstreken tijd: 13 jaar en 44 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications
Accenture contact  

Logo Accenture
  +31 (0) 20 493 83 83
  www.accenture.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Rubicon B.V.
Logo Dovilo
Logo NetRom Software
Logo ISOPlanner
Logo Luminis International B.V.
Logo BONANA
Logo Maunt
Logo Luminis International B.V.
Logo Wijnsterren.nl
Logo NetRom Software
Logo E-mergo
Logo Axians
Logo RawWorks B.V.
Logo Easystart Office
Logo Nautilus OT
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo BarTrack
Logo E-mergo
Logo Networking4ALL
Logo Frontline Solutions
Logo Nautilus OT
Logo Northwave Cyber Security
Logo Techone B.V.
Logo Frontline Solutions
Logo Frontline Solutions
Logo Guardian360 bv
Logo Techone B.V.
Logo BarTrack
Logo Facilitor
Logo Xerox
Logo EZVIZ
Logo AVM GmbH
Logo Red Hat
Logo ManageEngine
Logo Deel
Logo EPAM Systems
Logo Unit4
Logo Databricks
Logo Proximus NXT
Logo Vertiv
Logo PA Consulting
Logo Wireless Logic
Logo Conclusion
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
100847 persberichten
6783 bedrijfsprofielen
54 PR-bureauprofielen
15435 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euINFLUX PR