Amsterdam, 17 april 2012 -
ReasonNet, Full Service Provider, kondigt haar nieuwe clouddienstverlening aan. Partners en klanten zijn uitgenodigd om kennis te maken met de mogelijkheden van het Virtuele DataCenter R11 (VDC-R11) van ReasonNet. Het ReasonNet VDC-R11 is opgebouwd uit de beste hard- en softwarecomponenten van Cisco, EMC en VMware en wordt volgens een strak life-cycle managementprogramma up-to-date gehouden. Hierdoor beschikken klanten altijd over de meest recente apparatuur die gegarandeerd de beste prestaties levert. Financiering, afschrijving, life-cycle management, stroom, koeling, datacenterfaciliteiten, operationeel beheer en ondersteuning worden door ReasonNet uitgevoerd.
Het VDC-R11 wordt gehost in het GyroCenter in Amsterdam. De secundair locatie van het platform bevindt zich in Almere. Beide datacenters zijn onder beheer van ReasonNet. De volledige IaaS-omgeving is daarmee bij één leverancier belegd, waardoor optimale ondersteuning wordt geboden. Snel kunnen inspelen op veranderende capaciteit is met deze dienst geen probleem. ReasonNet zorgt voor een buffercapaciteit, waarmee eenvoudig kan worden opgeschaald als de capaciteit ontoereikend mocht blijken.
Gerben Ras, CCO van ReasonNet: “Voor ReasonNet staat kwaliteit voorop. Onze cloudomgeving is gebaseerd op de beste hard- en software uit de markt. ReasonNet heeft hiermee een professionele cloud omgeving gecreëerd, waarmee door onze klanten hoogwaardige SLA’s geboden kunnen worden. We zijn trots dat Nobel na een intensieve selectieperiode een partnership met ReasonNet aangaat, waarbij ReasonNet de IaaS-diensten zal gaan leveren. Wij zijn als partners zeer complementair.”
Nobel, strategische ICT-partner voor de mid-market, heeft er voor gekozen om vanaf heden haar IaaS-diensten in een partnership onder te brengen bij ReasonNet. Nobel kiest er hierbij zeer bewust voor om zich volledig te concentreren op de functionele aanbieding (SaaS en Paas) naar de klant, alsmede op alle daarbij behorende beheerdiensten.
“De levering van IaaS wordt meer en meer een commodity en in onze ogen een specialisme, dat zijn eigen parameters kent. Een goed en betrouwbaar IaaS-dienstverlener is echter wel een noodzakelijke voorwaarde voor het succes van onze zelf te leveren clouddiensten. Wij hebben een partner gezocht en gevonden, die zich op IaaS-gebied kan meten met de grote wereldwijde spelers, waarbij operational excellence tot in de puntjes is verzorgd, certificeringen en security op het hoogste niveau zijn en een standaard uptime garantie van 99,99% normaal is”, aldus Marc Verheyen, Business Development Director van Nobel.
Over ReasonNet
ReasonNet, onderdeel van de RSN Group, is een toonaangevende partij in de internationale Full IT service providers-markt. Sinds 1998 levert ReasonNet hosting- en housing-diensten vanuit de modernste datacenters in Nederland en de rest van de wereld. Het eigen datacenter DC2 voldoet aan alle EUE-2011 richtlijnen en heeft hiermee een leidende rol in de markt. ReasonNet heeft een breed aanbod van producten, variërend van IP, bandbreedte, colocatie, dedicated netwerken, managed services en VoIP tot complete virtualisatie en cloud computing oplossingen. Voor meer informatie:
www.reasonnet.com/.
Over Nobel
Nobel is een strategische ICT-partner voor de mid-market en biedt via een Cloud platform alle services waarop klanten hun business kunnen ondersteunen. Hierbij staat het ontzorgen van de ondernemer centraal en helpt Nobel de bedrijfsvoering van klanten te optimaliseren en te innoveren, waarmee zij kostenbesparingen en nieuwe business kansen kunnen realiseren. De diensten van Nobel zijn ondergebracht in drie business units: Managed ICT (Cloud Computing, Outsourcing, netwerken, communicatie en beveiliging), Business Solutions (zakelijke dienstverlening, logistiek, business intelligence en SAAS-concepten) en Document Group (documentmanagement en -output). Nobel werkt intensief samen met partners als Microsoft, Exact, HP, Xerox en Cisco. Meer informatie over Nobel vindt u op
www.nobel.nl.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Marcommit PR
Carola Rijnbeek
035-5822730
nobel@marcommit.nl