www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 97 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Charly PR

RedPrairie benoemt Nederlander Jan-Paul Boos tot vicepresident Sales voor EMEA Supply Chain

Nieuwe benoeming versterkt internationale expertise RedPrairie en legt basis voor verdere groei in EMEA-markten

EINDHOVENRedPrairie Corporation, wereldwijd leverancier van supply chain- en retailtechnologie, benoemt Jan-Paul Boos tot vicepresident Sales voor de EMEA Supply Chain. Boos gaat een belangrijke bijdrage leveren aan het behoud van de leiderschapspositie van RedPrairie op het gebied van supply chains. Hij is onder andere verantwoordelijk voor het ontwikkelen van oplossingen die het distributieproces van EMEA-klanten verbeteren en een aanzienlijke meerwaarde bieden voor hun bedrijfsprocessen. Vóór zijn overstap naar RedPrairie werkte Boos bij Manhattan Associates.

Boos heeft de afgelopen achttien jaar ervaring en kennis opgebouwd bij een groot aantal retailers, distributiebedrijven en ontwikkelaars van oplossingen op het gebied van technologie, IT en supply chain management. Zijn internationale supply chain-ervaring heeft hij opgedaan in meer dan 25 landen. Boos was de aanjager van een aantal ontwikkelingen die resulteerden in verbeterde klantproductiviteit en winstgevendheid, met een speciale focus op de retail- en distributiesector. Bij Manhattan Associates was hij als senior director verantwoordelijk was voor de groeistrategie en het beleid voor opkomende economieën. Daarvoor werkte Boos als Business Development Manager bij MetaPack, een e-commerce- en fulfillment-specialist. Hij was tevens zeven jaar werkzaam bij IBM voor de Europese distributiesector. Boos is geboren in Haarlem en studeerde aan de Rotterdam School of Management, Erasmus Universiteit, École des Hautes Études Commerciales (HEC) in Parijs.

“De komst van Jan-Paul Boos naar RedPrairie sluit aan bij onze toekomstgerichte strategie”, zegt Andrew Kirkwood, senior vicepresident en sales executive director EMEA van RedPrairie. “De uitgebreide expertise van Boos in het ontwikkelen van supply chain-oplossingen, ondersteunt RedPrairie om onze klanten een platform te bieden voor meer productiviteit en groei en oplossingen die hun verwachtingen overstijgen.”

####

Over RedPrairie
RedPrairie biedt al meer dan 35 jaar hoogwaardige oplossingen voor supply chain, personeelsplanning en retail. De oplossingen van RedPrairie zijn op meer dan zestigduizend klantlocaties in meer dan vijftig landen geïnstalleerd. Zij helpen bij het realiseren van inzicht en samenwerking tussen producenten, distributeurs, retailers en consumenten. RedPrairie speelt in op bestaande en toekomstige klanteisen met verschillende leveringsmogelijkheden, een flexibele architectuur en 24 uur per dag ondersteuning.

Meer informatie is te vinden op RedPrairie.com of op te vragen via e-mail info@redprairie.com.

RedPrairie is een geregistreerd handelsmerk van RedPrairie Corporation. © 2012 RedPrairie Corporation. Alle rechten voorbehouden.

Voor meer informatie:

RedPrairie
Luc Zanders
+31 (0)40 230 2532
Luc.Zanders@RedPrairie.com

LVTPR
Charly Lammers van Toorenburg / Hester van Hartingsveldt
+31 (0)30 656 5070
RedPrairie@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 97 dagen
RedPrairie contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Red Hat
Logo HCC
Logo Xebia
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103946 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17598 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl