ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 87 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Edelman

BT levert wereldwijde netwerkdiensten aan NAVO

Beste redactie,

BT kondigt vandaag een overeenkomst aan met het NATO Consultation, Command and Control Agency (NC3A), de organisatie die verantwoordelijk is voor de technologische ondersteuning van de wereldwijde activiteiten van de NAVO. Het contract biedt de NAVO een communicatienetwerk waarmee meer dan zeventig locaties in de NAVO- en Balkanlanden met elkaar verbonden worden. Het vijfjarige contract heeft een waarde van EUR 47 miljoen.

Hieronder vindt u het volledige persbericht en voor beeldmateriaal kunt u hier terecht.

Met vriendelijke groet,

Ineke Tiesinga

Voor meer informatie:

BT
Dennis Doodeman
Tel: +31 (0)88 212 51 94
E-mail: dennis.doodeman@bt.com

Edelman
Ineke Tiesinga
Tel: +31 (0)20 301 09 80
E-mail: ineke.tiesinga@edelman.com

Persbericht

15 maart 2012

BT levert wereldwijde netwerkdiensten aan NAVO

Overeenkomst ter waarde van EUR 47 miljoen voor BT Connect-dienstverlening

BT kondigt vandaag een overeenkomst aan met het NATO Consultation, Command and Control Agency (NC3A), de organisatie die verantwoordelijk is voor de technologische ondersteuning van de wereldwijde activiteiten van de NAVO. Het contract biedt de NAVO een communicatienetwerk waarmee meer dan zeventig locaties in de NAVO- en Balkanlanden met elkaar verbonden worden. Het vijfjarige contract heeft een waarde van EUR 47 miljoen.

De overeenkomst ondersteunt de transitie van de NAVO naar een flexibelere, toekomstbestendige infrastructuur. Het omvat de migratie van de bestaande backbone naar BT Ethernet Connect. Ethernet Connect is een intelligent netwerk dat is ontworpen voor grote organisaties die de volledige controle over hun IP-architectuur vereisen en hun infrastructuur op hun eigen manier willen ontwikkelen. De NAVO krijgt ook de beschikking over BT’s Ethernet Connect E-LINE dienst, die beschermde bandbreedte biedt voor bedrijfskritische applicaties die tussen locaties draaien.

Ethernet Connect zal de basis leggen voor een zwaarbeveiligd Wide Area Network (WAN) ter ondersteuning van de operaties van de NAVO en zijn besluitvormers over de hele wereld. BT zal de NC3A organisatie ook voorzien van de hardware die dit mogelijk maakt.

Georges D’hollander, General Manager NC3A, zei: “Informatie – en de mogelijkheid om die snel te delen met leden van een coalitie – speelt net als politieke besluitvorming een cruciale rol in de operaties van de 21e eeuw. Om dit te ondersteunen hebben we een flexibel en toekomstbestendig netwerk nodig. BT heeft in de loop der jaren een diepgaand begrip ontwikkeld van de specifieke uitdagingen waarvoor wij staan. Het BT Connect portfolio past uitermate goed bij onze communicatievereisten.”

Edwin Hageman, CEO BT Benelux, voegt toe: “We zijn trots dat de NAVO voor onze Ethernet Connect oplossing heeft gekozen om hun technologische evolutie te ondersteunen. Het is een geweldige erkenning dat de NAVO ons heeft geselecteerd als communicatieleverancier. De afgelopen jaren hebben we succesvol met de NAVO samengewerkt en we kijken ernaar uit dit de komende jaren voort te zetten.”

BT Ethernet Connect is een onderdeel van BT Connect, BT’s innovatieve portfolio van intelligente netwerkoplossingen. BT Connect maakt volledig gebruik van BT’s wereldwijde netwerk, inclusief Ethernet-diensten in 28 landen, groeiend naar meer dan 33 landen in 2012 en de recent aangekondigde netwerkuitbreidingen in het Midden-Oosten, Afrika, Latijns-Amerika en Azië-Pacific. Over het netwerk kunnen diensten geleverd worden in 197 landen en regio’s. Het netwerk biedt snelheden van 64k-320Gbps in het Verenigd Koninkrijk en 64k-1Gbps wereldwijd en er zijn plannen om deze nog verder te verhogen.

Einde

Over BT
BT is een van 's werelds grootste leveranciers van communicatiediensten en -oplossingen en is actief in meer dan 170 landen. De kernactiviteiten van BT omvatten de wereldwijde levering van netwerkgebaseerde IT-diensten; lokale, nationale en internationale telecommunicatiediensten aan onze klanten voor thuisgebruik, op kantoor en onderweg; producten en diensten op het gebied van breedband en internet, alsook convergente vast/mobiele producten en diensten. BT is actief met vier divisies: BT Global Services, BT Retail, BT Wholesale en Openreach.

In het boekjaar 2010-'11, dat eindigde op 31 maart 2011, behaalde BT Group een omzet van 20.076 miljoen Britse pond met een winst voor belasting van 1.717 miljoen Britse pond. British Telecommunications plc (BT) is een volledige dochteronderneming van BT Group plc waarin vrijwel alle bedrijfsonderdelen en activa van BT Group zijn verzameld. BT Group plc is genoteerd aan de effectenbeurzen van Londen en New York.

Bezoek voor meer informatie over BT: www.btplc.com.

Kijk voor recente persberichten en beeldmateriaal van BT op: bt-benelux.pressdoc.com.

Verstreken tijd: 14 jaar en 87 dagen
BT contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlProgressCommunications.eu