Antwerpen, 14 Maart 2012 /EZPress/ - Op 3 en 4 mei vindt in Antwerpen de derde editie plaats van het Fusion Marketing Experience congres –
www.fusionmarketingexperience.com. De klemtoon van het evenement ligt op klantgerichte en geïntegreerde digitale marketing
Daarvoor zorgen keynotes en master classes met conversiespecialist Bryan Eisenberg, cross-channel marketing expert Lee Odden, marketing ROI en lead generation ‘thought leader’ Jim Lenskold, business growth consultant Kristin Zhivago, en Jamie Notter, auteur van het boek “Humanize: How People-Centric Organizations Succeed in a Social World”.
Deze worden aangevuld met cases en workshops door ondermeer Stefaan Claes (Kinepolis), content marketing ervaringsdeskundige AJ Huisman, Kath Pay en Tamara Gielen.
Fusion Marketing Experience is een uniek congres omdat de klemtoon ligt op een intelligente en klantgerichte mix van digitale marketingtechnieken en –strategieën, wars van alle hype.
Een bad van marketingkennis tijdens, voor en na het evenement
Vermits het aantal deelnemers beperkt is en de sprekers op een persoonlijke manier kunnen interageren met de aanwezigen, dompelt het congres de aanwezigen onder in een bad van resultaatgerichte en praktische marketingkennis.
Dit gebeurt ook voor en na het evenement. Deelnemers krijgen immers een jaar lang gratis toegang tot het online kennisplatform van marketingexpert Dr. Dave Chaffey, waar ze tientallen eBooks, tutorials, werkbladen en video’s vinden over alle mogelijke thema’s in verband met digitale marketing, ter waarde van €235. (
www.smartinsights.com/membership).
J-P De Clerck van organisator conversionation (
www.conversionation.net): “Ons doel is om marketeers zo succesvol mogelijk te laten zijn door overdracht van kennis. Onze aanpak, die diverse disciplines en tactieken van digitale marketing omvat, staat borg voor een klantgerichte marketingvisie. Vandaag is het meer dan ooit essentieel dat marketeers de klant en prospect centraal plaatsen. Er is immers een belangrijke verschuiving in het aankoopproces, zowel op het vlak van de voorbereiding, informatiewerving en de gebruikte kanalen. De kracht van consumenten is groot en een focus op service en klantgerichtheid is levensnoodzakelijk en cruciaal voor marketeers die het verschil willen maken. Ik ben dan ook blij dat we opnieuw een programma kunnen aanbieden waarbij diverse thema’s als marketing ROI, de integratie van social media marketing, conversie optimalisatie, klantgericht denken en resultaten voorop staan”.
U kunt inschrijven voor het evenement via het beveiligde Eventbrite-platform op
fusionmexmay2012.eventbrite.com
Een volledig programma, informatie over het evenement en sprekersprofielen vindt u op
www.fusionmarketingexperience.com.
Praktisch:
Het evenement vindt plaats in het Crowne Plaza hotel in Antwerpen. De locatie is gelegen aan de Antwerpse ring en bijzonder vlot bereikbaar uit alle hoeken van België en Nederland. Voor internationale gasten is er ook een shuttle-verbinding met de luchthaven van Brussel. Wie wil overnachten, kan genieten van voordeeltarieven.
Voor meer informatie stuurt u een mail naar Dhr. Rien van den Bosch via het adres
rien@communicreation.be. Telefonisch contact kan uiteraard ook, via het nummer +32 477 200 839.
Nuttige links :
-
www.fusionmarketingexperience.com
-
www.facebook.com/fusionmarketingexperience
-
www.twitter.com/fusionmex
//einde bericht
Voor meer informatie:
J-P De Clerck
+32 499 76 83 83
info@i-scoop.be