www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 125 dagen geleden)
Bedrijf:

Software AG kondigt op CeBIT strategie aan voor In-memory beheer van Big Data

Bedrijven halen maximaal voordeel uit volume, snelheid en variëteit van Big Data voor nieuwe bedrijfsprocessen en snellere zakelijke beslissingen

Den Haag, 6 maart 2012 — Software AG kondigt vandaag zijn strategie aan voor de volgende generatie van Big Data-beheer. Die is tot duizend keer sneller dan de huidige technologieën. Klanten hebben realtime toegang tot de grote hoeveelheid bedrijfsinformatie in Big Data, waardoor ze sneller beslissingen kunnen nemen. Op basis van realtime inzicht in operationele activiteiten is het bovendien mogelijk om nieuwe, innovatieve en zeer flexibele bedrijfsprocessen te ontwerpen. Een platform dat gebruikmaakt van de BigMemory-technologie van Software AG, vormt het fundament van de strategie. Dit platform biedt snel toegang tot terabytes aan data van elk type en vanuit elke bron. Daarnaast integreert het platform in-stream verwerking van businessevents, waardoor gebruikers maximale realtime Business Intelligence genereren vanuit hun Big Data en daarmee hun concurrentiekracht vergroten.

Het Next-Generation Data Management Platform van Software AG komt tegemoet aan de uitdagingen die komen kijken bij het beheer van Big Data met een traditionele databeheeraanpak. Eén van die uitdagingen is het snel opkomen van datasilo’s die voortkomen uit nieuwe databasetypes. Door zijn In-memory en eventverwerkingstechnologieën te integreren in één enkel platform, biedt Software AG de snelheid, schaalbaarheid en flexibiliteit die nodig zijn om te voldoen aan veranderende markteisen. Het Next-Generation Data Management Platform biedt snelle toegang tot grote in-memory datavolumes en biedt interfaces met bestaande databases, een aantal nieuwe datastromen en analysetools.

“Directe toegang tot grote hoeveelheden data en de realtime analyse daarvan verhogen de transparantie. Dit maakt snelle beslissingen en korte reactietijden mogelijk”, zegt Karl-Heinz Streibich, CEO van Software AG. “Bedrijven kunnen hierdoor onmiddellijk reageren op marktveranderingen en zich onderscheiden van de concurrentie. Snelle analyse van grote datahoeveelheden is een belangrijke succesfactor voor bedrijven.”

Veel grote bedrijven zetten momenteel de BigMemory-oplossing van Software AG in voor in-memory gebruik van data van meerdere terabytes. Op basis van Big Memory maakt Software AG realtime business analytics mogelijk door in-flight verwerking van eventstromen en functionaliteit voor data-profiling en aggregatie. De oplossing ondersteunt dataverwerking vanuit alle omgevingstypes, zoals transactionele, analytische, relationele/niet-relationele, Hadoop/NoSQL- en sociale data, in één enkele in-memory opslag.

“We integreren onze Business Events-technologie met BigMemory om realtime analyse mogelijk te maken”, zegt dr. Wolfram Jost, CTO van Software AG. “We willen een in-memory databeheerplatform bieden, dat een brug slaat tussen transactionele en analytische applicaties. Deze aanpak biedt snelle toegang tot grote hoeveelheden data voor bedrijfsapplicaties en analyseprocessen. Daarnaast werkt het platform samen met nieuwe legacy-dataopslag en analysetools. We leggen hiermee een link tussen de huidige IT en de IT van de toekomst.”

Voor meer informatie over Software AG op CeBIT: www.softwareag.com/cebit2012.

###

Over Software AG
Software AG is wereldwijd toonaangevend in Business Process Excellence. Het bedrijf is al veertig jaar actief op het gebied van innovatie en ontwikkelde onder meer de eerste high-performance transactionele database Adabas, het eerste platform voor procesanalyse ARIS en de eerste B2B-server en het SOA-integratieplatform webMethods.

We bieden onze klanten end-to-end Business Process Management (BPM)-oplossingen met de laagste Total-Cost-of-Ownership en hoog gebruiksgemak. De toonaangevende merken ARIS, webMethods, Adabas, Natural, CentraSite en IDS Scheer Consulting staan voor een uniek portfolio met ondersteuning van processtrategie, -ontwerp, -integratie en -controle; SOA-integratie en datamanagement; procesgedreven SAP implementatie en strategische procesconsulting en aanverwante diensten.

Software AG boekte in 2011 een omzet van 1,1 miljard euro (IFRS, niet-geauditeerd); er werken meer dan 5.500 medewerkers. Zij bedienen wereldwijd ruim tienduizend bedrijven en overheidsinstellingen in zeventig landen. Organisaties kunnen met de software en diensten van Software AG hun bedrijfsdoelstellingen sneller realiseren. Software AG heeft zijn hoofdkantoor in Duitsland en is genoteerd aan de beurs van Frankfurt (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW). Meer informatie is te vinden via www.softwareag.com.

Voor beeldmateriaal en/of meer informatie:

LVTPR
Gijs van Beek / Naomi Samson
Tel.: 030-656 5070
E-mail: softwareag@lvtpr.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 125 dagen
Software AG Ne.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.whizpr.nl