Capelle aan den IJssel, 5 maart 2012 – ADT Fire & Security Benelux, specialist op het gebied van brandbeveiligings- en veiligheidsoplossingen, verkoopt haar activiteiten op het gebied van sprinklersystemen in de Benelux aan Cegelec, een internationale, technisch dienstverlener.
De verkoop van het onderdeel sprinklersystemen geeft invulling aan de wens van ADT om zich volledig te kunnen richten op de overige bedrijfsactiviteiten en de specialist op het gebied van brandbeveiligings- en veiligheidsoplossingen te blijven. ADT fungeert als partner bij het ontwerpen en leveren van individuele oplossingen aan klanten. Daarnaast integreert zij ook de diverse oplossingen die binnen een bedrijf aanwezig zijn zodat een samenhangend, werkend geheel wordt verkregen dat volledig is aangepast aan de eisen en wensen binnen een organisatie. Meer dan 7 miljoen klanten wereldwijd maken gebruik van de diensten van ADT Fire & Security
.
ADT ondersteunt Cegelec in de Benelux met de producten en producttraining die nodig zijn om ervoor te zorgen dat de klantenservice en -ondersteuning consistent blijven met ADTs wereldwijde standaard.
“Wij zijn blij dat onze activiteiten rond de sprinklersystemen in goede handen zijn bij het bedrijf Cegelec”, aldus de heer Xavier De Visscher,
general manager bij
ADT Fire & Security Benelux. “In totaal komen ruim 70 van onze medewerkers in dienst bij Cegelec. Zij zijn in goede handen bij een bedrijf dat inzet op groei en wij wensen hen dan ook veel succes toe.”
VOOR DE REDACTIE
Over ADT
ADT Fire & Security, onderdeel van Tyco International, ontwerpt, installeert en onderhoudt brandpreventie- en elektronische beveiligingssystemen voor de particuliere, zakelijke en overheidsmarkt. ADT Fire & Security levert wereldwijd onder meer producten voor inbraakbeveiliging, camerasystemen, toegangscontrole, elektronische monitoring van goederen, RFID, brandmelding, brandbestrijding, geïntegreerde systemen en monitoring. Deze producten worden gebruikt om mensen, goederen en gebouwen te beschermen. Ga voor meer informatie naar www.adtfireandsecurity.nl.
ADT en het ADT logo zijn geregistreerde merknamen van ADT Services AG en worden gebruikt onder licentie.
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:
Claudia Top of Suzanne Caron van LEWIS PR
+ 31 (0)40-235 46 00
ADT@lewispr.com
ADT Fire & Security
Cynthia van Diejen-Bijloo
Manager Marketing & Communicatie Benelux
+ 31 (0)88-260 26 00
cvdiejenbijloo@tycoint.com