www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.whizpr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 158 dagen geleden)
Bedrijf:

Primeur KenTIC Afspraak Online mobiel voor Dantumadiel

Dantumadiel is de volgende gemeente die heeft gekozen voor KenTIC Afspraak Online, ter ondersteuning en optimalisatie van de (digitale) dienstverlening. Het systeem is enige tijd geleden al bij de gemeente geconfigureerd, ter voorbereiding voor de interne organisatie. Op 1 maart a.s. staat de definitieve livegang gepland.

Burgers van de Friese gemeente kunnen vanaf dat moment zeer eenvoudig en snel hun afspraken met de gemeente online inplannen. Voordelen zijn met name het gebruikersgemak, de 24/7 bereikbaarheid en de garantie een afspraak in te kunnen plannen op daadwerkelijk beschikbare tijden. Bovendien zijn eventuele aanvullende vragen of attachments per product vooraf in te vullen of toe te voegen. Deze extra voorbereiding zorgt voor kwalitatief hogere afspraken met een kortere doorlooptijd.

Voor de organisatie betekent dit een nieuwe stap naar een efficiëntere afspraakgerichte werkwijze, met o.a. ook minder no shows dankzij de reminderfuncties in het systeem. Daarnaast is een uitgebreide hoeveelheid managementinformatie beschikbaar om de interne processen, waar nodig, op te kunnen bijsturen.

De gemeente Dantumadiel zal overigens ook gebruik gaan maken van de mobiele applicatie van KenTIC Afspraak Online. Met de smartphone kunnen binnenkort dus eveneens heel gemakkelijk en overzichtelijk afspraken ingeboekt worden. Deze mobiele omgeving is zodanig ingericht, dat gebruikersgemak, duidelijkheid en snelheid voorop staat, zonder overigens in te leveren op functionaliteiten.

Dantumadiel toont daarmee nogmaals aan voorop te lopen in de hedendaagse ontwikkelingen, en mee te gaan in de wensen van haar gehele doelgroep. Sterker nog, de gemeente is de eerste in heel Nederland die haar burgers de mogelijkheid biedt via het mobiele web een afspraak in te boeken. Het goede voorbeeld van Dantumadiel zal naar verwachting wel snel gevolgd worden, want verschillende gemeenten hebben zich hiervoor inmiddels al bij Communited gemeld.

Paul Hermsen, als kwartiermaker KCC bij de gemeente verantwoordelijk voor de invoering van dit systeem, vat de keuze voor Communited en KenTIC Afspraak Online als volgt samen: “Bij de enorme toename van de aanvragen ID kaarten eind vorig jaar hebben we al een voorproefje kunnen ervaren van het gebruiksgemak en vooral de effectiviteit van het systeem. Burgers hebben optimaal gebruik gemaakt van de afspraakmogelijkheid. Door deze spreiding van het aanbod werden de bezoekersaantallen bij de vrije inloop beheersbaar. Dat belooft wat voor de toekomst. Ik zie de aanstaande livegang dan ook als een belangrijke mijlpaal in de doorontwikkeling van onze dienstverlening”.

Over Communited
Communited is gevestigd in Oud-Beijerland en is, met innovatieve en strategische webtoepassingen, een eye-opener voor vooruitstrevende overheden en ondernemingen. In elk project wordt de visie en strategie van de organisatie als uitgangspunt genomen. Diepgaande kennis van de klant en klantomgeving is hierbij noodzakelijk, om te begrijpen wat de klant bedoelt én onbewust wil. Door deze marktkennis te integreren met een grote ervaring in webconcepten en bijbehorende technieken is ‘out of the box thinking’ mogelijk. Zo kan Communited de juiste strategische concepten voor haar klanten identificeren.

Noot voor de redactie
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Communited
t.a.v. Jeroen de Bruin
A. van Leeuwenhoekstraat 18
3261 LT Oud-Beijerland

www.communited.nl

0186-640900
j.debruin@communited.nl
Reacties  
Er zijn nog geen reacties. Log in om te reageren

Verstreken tijd: 15 jaar en 158 dagen
Communited contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Sensus Process Management
Logo August Bridge
Logo Intus Workforce Solutions BV
Logo CPP Digital
Logo Incentro
Logo IT Recycling
Logo 9altitudes Nederland BV
Logo Parkvakanties
Logo Macaw
Logo Cooled Solutions
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo Networking4ALL
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo Msafe
Logo Msafe
Logo Web Wings
Logo Networking4ALL
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Victoria ID
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo BusinessCom
Logo Rohde & Schwarz
Logo Internet Impact
Logo Internet Impact
Logo Bidfood
Logo Geotab
Logo Onguard
Logo Internet Impact
Logo Internet Impact
Logo Zebra
Logo KnowBe4
Logo Keepit
Logo Descartes
Logo NIRPA
Logo SureSync
Logo Red Hat
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
104302 persberichten
7075 bedrijfsprofielen
63 PR-bureauprofielen
17862 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl