www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 82 dagen geleden)
Bedrijf:

JUST BRANDS STAPT OVER NAAR MICROSOFT PARTNER IT SUITS IT

Amsterdam/IJsselstein, 23 februari 2012 – Just brands – de organisatie achter de bekende merken PME Legend, Vanguard, Cast Iron en Tripper – is overgestapt naar Microsoft Partner it suits IT. Just Brands brengt het beheer van haar ERP software onder bij it suits IT.

De reden dat Just Brands een andere ICT partner zocht, was omdat zij op zoek waren naar een ander type service dan zij kregen bij de oude leverancier.

Arjan van der Heijden, Operationeel Manager bij Just Brands: “Wij zochten naar een ICT partner waarmee we een nauwere en betrokkenere samenwerking kunnen hebben. it suits IT heeft tijdens eerdere projecten bewezen een betrouwbare en bekwame ICT partner te zijn. Zij hebben verstand van zaken en hebben de projecten binnen de deadline en budget gerealiseerd.”

“Onze eerste stap was om ons huidige ERP pakket onder te brengen bij it suits IT. De tweede stap is om te kijken hoe wij het efficiëntst over kunnen stappen op fashion ERP oplossing itSuitsFashion van it suits IT.”

Paul Jonker, CEO van it suits IT: “Just Brands was reeds een van de grootste gebruikers van -Apps4Fashion- onze sales app op Apple iPad en iPhone. Binnen Just Brands is zeer veel kennis en ervaring op het gebied van fashion automatisering. Zij kennen de markt, de beschikbare oplossingen en leveranciers goed en wij zijn er dan ook trots op dat zij ook hebben gekozen om het beheer van hun gehele ICT bij ons onder te brengen en over te stappen op onze ERP oplossing itSuitsFashion.”


Over Just Brands
Just Brands uit Amsterdam is het dynamische fashion bedrijf die design, logistiek, marketing & sales verzorgt voor hun populaire merken PME Legend, Vanguard, Cast Iron en Tripper. Het bedrijf heeft 5 eigen winkels en meer dan 1000 verkooppunten in Europa. In de Benelux landen behoort Just Brands tot de top drie bedrijven in deze markt.

Over itSuitsFashion
itSuitsFashion is de meest gebruiksvriendelijke business management oplossing voor fashionbedrijven. Het verbindt mensen, processen en informatie met elkaar en geeft zo mensen in fashionbedrijven de tools en het inzicht wat ze nodig hebben om hun werk goed en snel te kunnen doen, waardoor hun persoonlijke effectiviteit en efficiëntie wordt verhoogd. itSuitsFashion is een voor fashionbedrijven gespecialiseerd strategisch middel om zakelijke doelstellingen optimaal te realiseren. itSuitsFashion is Certified for Microsoft Dynamics. Een oplossing verdient dit kwaliteitskeurmerk van Microsoft alleen als het succesvol door strenge software testen komt en het aanbevolen wordt door klanten.

Over it suits IT
it suits IT ontwikkelt en voor de fashionbranche gespecialiseerde software oplossingen. Moderne en slimme oplossingen, zoals iPhone en iPad applicaties, B2B en B2C webshops, Sales Portals en ERP software, stellen fashionbedrijven in staat om snel in te spelen op de steeds veranderende vraag uit de markt. De missie van it suits IT is om – door moderne en slimme oplossingen en expertise – mensen in fashionbedrijven te voorzien van de inzichten die zij nodig hebben om hun werk zo efficiënt en effectief mogelijk te doen, en hen daardoor in staat stellen superieure resultaten te behalen. it suits IT is Microsoft Partner met de Gold ERP Competency én de Silver ISV Competency.

www.justbrands.nl
www.itsuitsit.nl


Noot voor de redactie: (niet voor publicatie)
Voor meer informatie
Yildiz de Leeuw, Marketing Manager
it suits IT
Havenstraat 20
3401 DM IJsselstein

Tel.: +31 (0)30-6874739
Mobiel: +31 (0)6-15882870
E-mail: yildiz.deleeuw@itsuitsit.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 82 dagen
it suits IT contact  

Yildiz de Leeuw
030-68 74 739
info@itsuitsit.nl
www.itsuitsit.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl