Rijswijk, 23 februari 2012 – In januari 2012 heeft All IT Rooms de computerruimte van FGA Capital te Lijnden vernieuwd. Als onderdeel van de professionalisering van de ICT voorzieningen van FGA Capital is de inrichting van de ruimte vernieuwd. De ruimte is voorzien van nieuwe serverracks en de elektrotechnische installatie is aangepast. FGA Capital heeft tevens voor een geavanceerd maar toch eenvoudig monitoring systeem gekozen van het fabricaat AKCP. Hiermee wordt continu de temperatuur en de luchtvochtigheid in de computerruimte gemonitord.
Over FGA Capital
Een auto kopen is een heel spannend moment, evenals als het afsluiten van een passende en betrouwbare financiering. Als huisfinancierder van Abarth, Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Iveco, Jeep en Lancia biedt FGA Capital een scala aan financiële diensten, variërend van eenvoudige huurkoop financieringen tot Full Operational Lease constructies.
Over All IT Rooms
All IT Rooms is gespecialiseerd in het ontwerpen, bouwn, herinrichten, renoveren, verbouwn of verhuizen van computerruimtes en datacenters. All IT Rooms levert onafhankelijk advies, maar stelt ook plannen van eisen op, maakt rapportages over computerruimtes, begeleidt aanbestedingen, schrijft bestekken, bouwt computerruimtes en datacenters en verzorgt ook de serviceverlening en het beheer. All IT Rooms beschikt over alle benodigde kennis die van belang zijn voor een computerruimte: bouwkundige voorzieningen, klimaatbeheersing, beveiliging, noodstroom, IT, elektrotechniek, verhoogde vloeren en management. Kijk voor meer informatie op
www.allitrooms.com
Contact:
All IT Rooms
Ronald Kok
Tel: +31 70 31 98 999
ronald.kok@allitrooms.com