Moskou/Utrecht, 15 februari 2012 -
Kaspersky Lab, toonaangevend ontwikkelaar van oplossingen voor content- en netwerkbeveiliging, introduceert zijn nieuwste zakelijke beveiligingsoplossing. Kaspersky Security for Virtualisation, aangekondigd op de VMware Partner Conference in Las Vegas, is bedoeld om bedrijven te helpen de vruchten van virtualisatie te plukken zonder beveiligingsrisico’s te lopen. Kaspersky Security for Virtualisation is naadloos te integreren met VMware’s vShield Endpoint Security en maakt zo virtuele IT-infrastructuren mogelijk met gecentraliseerde anti-malwarebeveiliging op basis van Kaspersky’s bekroonde technologie. De Europese lancering van het nieuwe product vindt plaats op 6 maart 2012 tijdens de CeBIT in Hannover.
De lancering van Kaspersky Security for Virtualisation, die volgt op de zeer succesvolle introductie van
Kaspersky Endpoint Security 8 in oktober 2011, betekent dat Kaspersky Lab klanten nu één, uniform beheer- en beveiligingsplatform kan aanbieden voor hun complete virtuele, fysieke en mobiele omgevingen. Samen met Kaspersky’s geavanceerde anti-malwarebescherming voorziet deze uniforme aanpak gebruikers van een ongeëvenaarde combinatie van eenvoudig beheer en een nieuwe generatie bescherming.
Door gebruik te maken van het vShield Endpoint Security-framework kan de centraal beheerde Kaspersky Security for Virtualisation-oplossing automatisch iedere virtuele machine in het netwerk opsporen, scannen, beschermen en updaten, inclusief virtuele datacentra, servers en desktops. Nieuwe machines die aan het netwerk toegevoegd worden, zijn automatisch beschermd.
“Kaspersky Lab is er trots op Kaspersky Security for Virtualisation te mogen lanceren in partnership met VMware,” zegt Martijn van Lom, General Manager Kaspersky Lab Benelux and Nordic. “Virtualisatie is cruciale transformationele technologie die vele zakelijke voordelen biedt, maar die ook nieuwe kwetsbaarheden aan het licht kan brengen die een bedrijf blootstellen aan cybercrime en kwaadaardige aanvallen. Deze samenwerking tussen onze toonaangevende beveiligingstechnologie en de vertrouwde VMware-infrastructuur onderstreept ons streven om organisaties waar dan ook te helpen hun bedrijfkritische IT-infrastructuur beter te beschermen.”
Kaspersky tijdens CeBIT
Kaspersky Security for Virtualisation wordt gelanceerd tijdens de
CeBIT in Hannover, Duitsland. De
persconferentie, die plaatsvindt op dinsdag 6 maart om 11.30 uur in Saal Berlin (de Berlijn-zaal) in het Congrescentrum, wordt rechtstreeks uitgezonden en opgeslagen om op een later tijdstip te bekeken te worden.
Beveiligingsexperts van Kaspersky Lab zijn gedurende de gehele beurs beschikbaar op de stand van Kaspersky (C65, Hal 12) om demo’s te laten zien en vragen te beantwoorden.
Tot de woordvoerders van Kaspersky Lab die tijdens de CeBIT beschikbaar zijn voor een interview behoren: Erwin Breneis, Team Lead Channel Systems Engineer VMware, Ilijana Vavan, Executive Vice President Kaspersky Lab Europe, en Peter Beardmore, Senior Director Product Marketing Kaspersky Lab.
Om een persoonlijk interview in te plannen of u in te schrijven voor media-events, kunt u contact opnemen met uw lokale PR-contactpersoon.
Over Kaspersky Lab
Kaspersky Lab, opgericht in 1997, is een internationaal softwarebedrijf dat geavanceerde oplossingen levert voor de beveiliging van bedrijfs- en thuisnetwerken tegen internetgerelateerde risico’s als virussen, spam, hackers, crimeware, malware en spyware. De door Kaspersky ontwikkelde technologie wordt wereldwijd toegepast in producten en diensten van vooraanstaande IT-securitybedrijven.
Het hoofdkantoor van Kaspersky Lab is gevestigd in Moskou, Rusland. Daarnaast heeft het bedrijf regionale kantoren in onder andere de Benelux, Duitsland, Engeland, Frankrijk, Polen, Roemenië, China, Japan, Zuid-Korea en de Verenigde Staten plus een wereldwijd netwerk van ruim vijfhonderd partners.
Voor meer informatie zie
www.kaspersky.com/nl of
www.viruslist.com voor het laatste nieuws over internetbeveiliging, alerts, analyses en nieuws, inclusief Kaspersky Virus Scanner.
Over VMware
VMware, VMware vCenter en Vmware vShield zijn geregistreerde handelsnamen en/of handelsnamen van VMware, Inc. in de Verenigde Staten en/of andere rechtsgebieden. Andere merken en namen die in dit persbericht genoemd worden, zijn mogelijk handelsnamen van hun respectieve bedrijven. Het gebruik van het woord ‘partner’ of ‘partnership’ duidt niet automatisch op een wettelijke partnerschapsrelatie tussen VMware en enig ander bedrijf.
Noot voor redacties:
Voor hoge resolutie beeldmateriaal en overige informatie kunt u contact opnemen met onderstaande contactpersonen.
Contactgegevens:
Kaspersky Lab
Caroline Breure
Tel. +31 (0)30 – 752 95 00
Caroline.Breure@kaspersky.nl
The Communication Force
Anke van de Vliet
Tel. +31 (0)23 – 56 56 850
ankevdv@communicationforce.com
© 2012 Kaspersky Lab. De hierin opgenomen informatie is onderhevig aan verandering zonder kennisgeving. De enige garanties voor Kaspersky Lab-producten en services is vastgelegd in de garantieverklaringen bij de betreffende producten en diensten. Niets hierin mag worden opgevat als rechtgevend op extra garantie. Kaspersky Lab is niet aansprakelijk voor technische of redactionele fouten of weglatingen in deze publicatie.