Amsterdam – L&DJ levert vanaf heden pr- en communicatieactiviteiten aan Unified Communications specialist StartReady. Het communicatiebureau, gespecialiseerd in internet, technologie en innovatie, is door het bedrijf ingeschakeld om de naamsbekendheid te vergroten met een geïntegreerde pr- en social media-campagne. Daarnaast biedt L&DJ ondersteuning in de huidige marketingactiviteiten.
StartReady, opgericht in 2008 en gecertificeerd Microsoft Gold Partner, levert op internationale schaal Microsoft Lync gebaseerde communicatieoplossingen aan ondernemingen variërend van MKB tot Enterprises. Het geleverde totaalproduct dat software, hardware en beheer bundelt maakt het een tijds- en kostenbesparende oplossing voor bedrijven die zich richten op efficiëntere manieren van communiceren en bij het vernieuwen van telefooncentrales. StartReady verkoopt uitsluitend via resellers en bedrijven zoals TU Eindhoven, KPN en IHC Merwede zijn gebruikers van de StartReady producten en diensten.
Lucas Wensing, CEO en één van de oprichters van StartReady, zegt over de samenwerking: ‘StartReady heeft ambitieuze doelstellingen en daarvoor is een gestructureerde aanpak van marketing en pr nodig. L&DJ heeft in het verleden reeds bewezen over de juiste kennis en ervaring te beschikken, welke van toegevoegde waarde zijn bij het vergroten van onze naamsbekendheid. Binnenkort lanceren we bijvoorbeeld Hosted Lync waarmee we ook kleinere ondernemingen kunnen bedienen. Om dit goed met de markt te communiceren, zijn dergelijke partnerships essentieel.’
Peter Keijzer, directeur van L&DJ over het nieuwe partnership: ‘We zijn erg enthousiast dat StartReady ons heeft gekozen om ze te ondersteunen bij het realiseren van hun groeiambities. StartReady staat op het punt grote ontwikkelingen door te maken en het is ons dan ook een eer om hier deelgenoot van te zijn.’
Kijk voor meer informatie over StartReady op:
www.startready.com.
Contactpersoon StartReady:
Saskia Kuin
Email:
saskia@startready.com
Tel: 088 894 6853