ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euINFLUX PRwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (13 jaar en 179 dagen geleden)
Bedrijf:

Compu’Train neemt Broekhuis Training Groep over

Hilversum, 19 januari 2012 - Compu’Train heeft de activiteiten van Broekhuis Training Groep BV overgenomen. Met de overname is Compu’Train nu een van de grootste ICT –opleiders van Nederland en marktleider op het gebied van Office-trainingen. Het merk Broekhuis zal blijven bestaan, evenals de uitgeverstak Broekhuis Publishing.

Broekhuis is al sinds 1985 één van de toonaangevende trainingsorganisaties voor eindgebruikers en technische IT’ers. De filosofie en werkwijze van Broekhuis zijn volledig afgestemd op de dagelijkse praktijk. “De flexibiliteit en resultaatgerichtheid van de Broekhuis-trainingen passen goed bij de visie van Compu’Train”, aldus Marcel van den Berg, die als directeur Compu’Train nu ook verantwoordelijk wordt voor de activiteiten van Broekhuis Training Groep. “Daarnaast voorzien we een sterk groeiende markt voor (laagdrempelige) Officegerelateerde trainingen voor eindgebruikers. Broekhuis is al jarenlang dé specialist op dat gebied. Dat Broekhuis met zijn uitgeverstak leidend is in cursusboeken en -materiaal voor deze opleidingen maakte Broekhuis Training Groep een interessante overnamekandidaat.”

Compu’Train maakt sinds vorig jaar onderdeel uit van de NCOI Holding. Naast Compu’Train bestaat de holding o.a. uit de merken NCOI, Scheidegger, Twice en EVC Centrum Nederland en is daarmee dé grootste opleider van werkend Nederland.

Over Compu'Train
Compu’Train is de bekendste en een van de grootste ICT opleiders van Nederland. Op ruim 9 verschillende locaties verzorgt Compu'Train meer dan 550 ICT-cursussen. Compu'Train leidt jaarlijks zo’n 20.000 cursisten op. Van mensen die dagelijks met een pc in de kantooromgeving werken tot ontwikkelaars en applicatiebeheerders. Meer informatie: www.computrain.nl

Einde persbericht

Noot voor de redactie:
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Marieke van Lieshout
manager marketing en communicatie
telefoon: 035 7 506 196
e-mail: mlieshout@ncoi.nl

Verstreken tijd: 13 jaar en 179 dagen
Bedrijfsinfo  

Logo Compu
Sanne van Deelen
035-582 27 30
computrain@marcommit.nl
www.computrain.nl

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Golden Rose Cosmetics
Logo Teammaite
Logo Sigli
Logo Luminis International B.V.
Logo Axians
Logo Webmasterdienst
Logo Expertum
Logo Decos
Logo DC People
Logo Ziptone
Logo BusinessLeaks.com
Logo Heliview Conferences & Training
Logo Luminis International B.V.
Logo BTG
Logo NeuroCluster AI
Logo Networking4ALL
Logo Facilitor
Logo Web Wings
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Onventis B.V.
Logo PQR
Logo TechOutlet
Logo Web Wings
Logo TechOutlet
Logo TechOutlet
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Fujitsu Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Conclusion
Logo Top Employers Institute
Logo Odin Groep
Logo Exotec
Logo EGO Power Plus
Logo NTT DATA
Logo JobQ
Logo QuiX Quantum
Logo Milgro
Logo Strict
Logo Orange Business
Logo Deel
Logo Fujitsu Nederland
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101646 persberichten
6861 bedrijfsprofielen
57 PR-bureauprofielen
15923 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl