Brussel, 17 januari 2012 – Alex Pinchev, de voormalige president van de Global Sales, Services & Field Marketing-divisie van Red Hat, wordt de nieuwe president en CEO van Acronis Inc., de leverancier van oplossingen voor disaster recovery en gegevensbescherming voor fysieke, virtuele en cloud computing omgevingen.
Acronis heeft zich de afgelopen twaalf maanden beziggehouden met het versterken van het productaanbod en partnerships. Het succes van de leverancier heeft tot de nodige erkenning geleid. Zo werd Acronis voor de vierde keer door Inc. 500I5000 opgenomen in de lijst van snel groeiende niet-beursgenoteerde Amerikaanse ondernemingen. Daarnaast haalde Acronis voor het derde jaar op rij de Deloitte Technology Fast 500™, een lijst van de vijfhonderd snelst groeiende Amerikaanse bedrijven die zich bezighouden met ICT, media, biowetenschappen of groene technologie. In juni 2011 introduceerde Acronis zijn Global Partner Program om beter te voorzien in de behoeften van zijn partnernetwerk. Het afgelopen halfjaar heeft het 3.000 nieuwe partners verwelkomd, waarmee het wereldwijde aantal deelnemers inmiddels op 25.000 staat.
“Acronis dankt zijn reputatie aan zijn betaalbare en gebruiksvriendelijke oplossingen voor gegevensbescherming, back-ups en disaster recovery voor overheidsinstellingen, bedrijven en thuisgebruikers in alle delen van de wereld”, aldus Alex Pinchev, de nieuwe president en CEO van Acronis. “We zetten een nieuwe groeifase in met een fors klantenbestand, een uitmuntend partnernetwerk, een getalenteerd team en intellectueel eigendom dat ons in staat stelt om in te springen op de groeiende kansen binnen de markt voor virtualisatie en cloud computing”.
Over Acronis
Acronis is een toonaangevende leverancier van gebruiksvriendelijke oplossingen voor disaster recovery en databescherming binnen fysieke, virtuele en cloudomgevingen. De gepatenteerde disk-imaging technologie maakt het mogelijk voor ondernemingen, MKB-bedrijven en particulieren hun digitale eigendommen te beschermen. Met de Acronis disaster recovery, uitrol- en migratiesoftware kunnen gebruikers hun digitale informatie beschermen, de bedrijfscontinuïteit behouden en downtime reduceren. Softwareproducten van Acronis worden verkocht in meer dan 90 landen en zijn beschikbaar in 14 talen. Voor meer info, bezoek
www.acronis.nl of
www.acronis.be. Volg Acronis op Twitter:
twitter.com/acronis.
Acronis, Acronis vmProtect en Acronis Backup & Recovery zijn geregistreerde handelsnamen of handelsnamen van Acronis Inc. in de Verenigde Staten en/of andere landen.
Mediacontacten:
Eric Dragt
Touchdown PR Benelux
+31 614 776 442
acronisbnl@touchdownpr.com
Louise Tullin
Acronis EMEA
+44 203 176 0354
louise.tullin@acronis.com