ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 124 dagen geleden)
Bedrijf:

IS Enterprise en Virtual Affairs bieden vanaf januari 2012 één loket voor complete internetdiensten

Verlenging en uitbreiding partnerovereenkomst zorgt voor versnellen time to market

Purmerend, Amsterdam, 12 januari 2012 – IS Enterprise, specialist in enterprise cloud computing-oplossingen en onderdeel van IS Group, en full-service internetbureau Virtual Affairs hebben hun bestaande samenwerkingsovereenkomst verlengd en uitgebreid. De twee bedrijven trekken vanaf 1 januari 2012 nog intensiever samen op om klanten op internetgebied te ontzorgen door als één loket te fungeren. De overeenkomst behelst het samenwerken op het gebied van sales, marketing en delivery-dienstverlening. Daarnaast is de partnerovereenkomst uitgebreid met het onderbrengen van test- en ontwikkelcapaciteit van Virtual Affairs in het datacenter van IS Enterprise. Door gebruik te maken van IS HyperGrid™, het bewezen enterprise cloud computing-platform van IS Enterprise, kan de door Virtual Affairs gebouwde applicatie met ‘1 muisklik’ in productie worden genomen zonder ingewikkelde tussenstappen. Hiermee wordt de time to market voor klanten van Virtual Affairs sterk verkort en weet de klant zich vooraf verzekerd van een perfect functionerende applicatie.

Virtual Affairs heeft een sterk track record opgebouwd op het gebied van internetstrategie en concept- en applicatieontwikkeling voor klanten in het grootzakelijke segment, zoals Ditzo, Heineken, VGZ en Inter IKEA Systems. IS Enterprise beschikt over uitgebreide technische expertise in enterprise cloud computing, hosting en managed services. Virtual Affairs verzorgde zelf de softwareontwikkeling voor zijn klanten. Door de overgang naar IS HyperGrid is het bedrijf sneller en eenvoudiger in staat om software naadloos in productie te laten gaan. Door deze combinatie bieden de twee bedrijven een uniek totaalaanbod. In een eerdere samenwerking realiseerden ze al succesvol opdrachten voor de Goudse Verzekeringen, Legal & General, Achmea en Movir.

Sijbrand Tieleman, directeur van Virtual Affairs: “Voor onze klanten zijn snelheid van ontwikkeling en betrouwbaarheid en continuïteit van hun webomgeving cruciaal voor de bedrijfscontinuïteit. Met deze samenwerking bieden we klanten een one-stop-shop voor het bouwen, beheren en hosten van hun bedrijfskritische webomgevingen. Onze partnerovereenkomst met IS Enterprise zorgt ervoor dat klanten verzekerd zijn van een optimale technische 24/7-ondersteuning gedurende het gehele jaar.”

Jan Willem des Tombe, algemeen directeur van IS Group: “Virtual Affairs is een van de meest gerenommeerde internetbureaus van Nederland met een indrukwekkend klantportfolio. Wij zijn dan ook erg enthousiast om met deze partij de formele samenwerkingsovereenkomst te verlengen en uit te bouwen. Onze productportfolio’s zijn sterk complementair. Klanten profiteren daardoor van één aanspreekpunt voor hun totale aanwezigheid op het web.”

Over Virtual Affairs
Internetbureau Virtual Affairs, met 150 medewerkers en vestigingen in Amsterdam, Rotterdam en Sofia (Bulgarije), behoort tot de top 3 van full-service internetbureaus in Nederland en is opgericht in 1997. De afgelopen jaren heeft het bedrijf zich ontwikkeld tot specialist in het bedenken en realiseren van internetapplicaties die rechtstreeks bijdragen aan het bedrijfsresultaat van klanten. Kernwaarden zijn ondernemerschap, commitment, authenticiteit en integriteit. Klanten van Virtual Affairs zijn onder andere Aegon, Ditzo, ASR Verzekeringen, Rabobank, Heineken en Staples.

Over IS Group
IS Group biedt organisaties een volwaardige enterprise cloud computing-propositie waarbij ICT op een vernieuwende en effectieve manier wordt ingezet om de productiviteit van een organisatie te optimaliseren. Hierbij wordt niet de techniek, maar de behoefte vanuit de organisatie als leidraad genomen. De organisatie beschikt hierbij over ICT-capaciteit op afroep en rekent af naar rato van gebruik. IS Group heeft als enige Nederlandse ICT-dienstverlener een drievoudige ISO-certificering (ISO 9001, ISO 27001 en ISO 20000) en beschikt over PCI-DSS compliant datacenters. IS Group biedt zijn diensten aan onder de merken IS Enterprise voor de grootzakelijke markt en IS Online voor het mkb. Bij IS Group werken circa 130 gecertificeerde professionals.

Klanten van IS Enterprise zijn onder andere Corus, Ohra, rijksoverheid, Fitness First, Radio 538, VacanceSelect.nl, Amsterdam RAI, Generali Verzekeringsgroep, NS Hispeed, MOJO Concerts, RICOH en New York Pizza.

Voor meer informatie:

LVTPR
Annemiek Driessen
Tel.: 030-6565070
E-mail: IS@lvtpr.nl

IS Group
Jan Willem des Tombe
Tel.: 0299-476185
E-mail: jwdestombe@is.nl

Virtual Affairs
Sijbrand Tieleman
Tel.: 020-3420042
E-mail: stieleman@virtual-affairs.nl

Verstreken tijd: 14 jaar en 124 dagen
KPN Internedse.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
Logo Graduate Ventures
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
INFLUX PRINFLUX PRProgressCommunications.eu