ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 114 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

SWIFT kiest MicroStrategy als Business Intelligence partner

Wereldwijde financiële gemeenschap kan met MicroStrategy internationale interbancaire transacties opvolgen en analyseren

Bunnik, 10 januari 2012 – MicroStrategy, een wereldwijde leverancier van business intelligence (BI) software, kondigt vandaag aan dat SWIFT, the Society for Worldwide Interbank Financial Telecommunication, gekozen heeft voor MicroStrategy als nieuwe standaard voor business intelligence- en analysesoftware. MicroStrategy zal de basis vormen voor de BI-services die SWIFT aanbiedt aan leden waaronder banken, financiële instellingen en grote ondernemingen.

Het in Brussel gevestigde SWIFT is een coöperatieve vennootschap die zowel een communicatieplatform als producten en diensten aanbiedt die meer dan 9.700 banken, financiële instellingen en grote bedrijven in ruim tweehonderd landen met elkaar verbindt.

Het grootste deel van alle internationale interbancaire communicatie loopt via het SWIFT-netwerk. MicroStrategy wordt ingezet om het BI-productportfolio te ondersteunen waarmee de wereldwijde financiële gemeenschap interbancaire transacties kan opvolgen en analyseren. Met MicroStrategy kunnen deze bedrijven:

- De onderliggende waarden en munteenheden van transacties monitoren

- Hun positie in de financiële markt bepalen

- Verkoopresultaten opvolgen

- Het tegenpartijrisico beheren

- De operationele efficiëntie verbeteren

- Kostenbesparingsmogelijkheden identificeren

Als redenen om MicroStrategy te kiezen boven andere BI-leveranciers noemt SWIFT de superieure productarchitectuur en de functionele mogelijkheden, naast de betrouwbaarheid, beschikbaarheid, goede performance en de beveiligingsmogelijkheden.

“Wij zijn vereerd dat SWIFT voor MicroStrategy gekozen heeft. Zij kunnen financiële instellingen nu wereldwijd voorzien van een snelle en rechtstreekse toegang tot business analytics met behulp van gebruiksvriendelijke dashboards, interactieve rapportering, en innovatieve mobiele BI-toepassingen op bijvoorbeeld iPads, iPhones, BlackBerries en Androidtoestellen” zegt Sanju Bansal, MicroStrategy Chief Operating Officer. Hij vervolgt: “De samenwerking moet bijdragen aan de optimalisatie van het BI-systeem dat nagenoeg alle financiële interbancaire communicatie in de wereld volgt. Wij kijken er naar uit om SWIFT te ondersteunen met een veilige BI-infrastructuur die zowel SWIFT zelf als de wereldwijde financiële gemeenschap helpt bij het efficiënt en betrouwbaar laten verlopen van hun business en financiële transacties.”

Over SWIFT
SWIFT is een coöperatieve vennootschap die eigendom is van haar leden en die zowel een communicatieplatform als producten en diensten aanbiedt om meer dan 9.700 financiële instellingen en bedrijven in 209 landen met elkaar te verbinden. SWIFT laat toe om op een veilige en betrouwbare wijze, automatisch en gestandaardiseerd financiële informatie uit te wisselen waardoor kosten verlaagd worden, het operationeel risico verminderd wordt en operationele inefficiënties vermeden worden. Ook brengt SWIFT de wereldwijde financiële gemeenschap samen om gezamenlijk de marktpraktijken vorm te geven, standaarden te definiëren en onderwerpen van gemeenschappelijk belang te bespreken. Voor meer informatie, bezoek: www.swift.com.

Over MicroStrategy
MicroStrategy, opgericht in 1989, is een van de marktleiders op het gebied van Business Intelligence (BI). MicroStrategy levert geïntegreerde rapportage-, analyse- en monitoringsoftware die toonaangevende organisaties op wereldwijde schaal, elke dag opnieuw, helpt bij het nemen van nog betere zakelijke beslissingen. MicroStrategy’s business intelligence platform levert bruikbare informatie aan zakelijke gebruikers via e-mail, web en mobiele apparaten, waaronder de iPhone, iPad en BlackBerry. Met meer dan 2.800 tevreden klanten en meer dan 500 technologie-en-integratie partners, heeft MicroStrategy bewezen de meest complete oplossing voor business intelligence te leveren. Bedrijven kiezen voor MicroStrategy vanwege het gebruikersgemak, het verfijnde analytische vermogen en de superieure gegevens- en gebruikersschaalbaarheid. MicroStrategy biedt gratis rapportage software die gedownload kan worden van de website: www.microstrategy.com/freereportingsoftware. Meer informatie over MicroStrategy (Nasdaq: MSTR) is beschikbaar via www.microstrategy.nl. MicroStrategy is ook te volgen via twitter: twitter.com/microstrategynl.

Meer informatie voor de pers:
L&DJ PR
Maartje van Oeveren
T 020 4210565
E Maartje@l-dj.nl

MicroStrategy Benelux BV
Corien van Rijn
T 030 2408111
E cvanrijn@microstrategy.com

Verstreken tijd: 14 jaar en 114 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
MicroStrategy contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo Axians
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
Logo Fujitsu Nederland
Logo Keepit
Logo HCC
Logo PARKSIDE
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103465 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17279 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu