ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (14 jaar en 156 dagen geleden)
Bedrijf:

G Data AntiVirus 2012 volgens Computer!Totaal de allerbeste

G Data AntiVirus ontvangt zowel de award ‘Best getest’ als de vermelding ‘beste prijs/kwaliteitverhouding’

Badhoevedorp, 04 januari 2012 – G Data begint het jaar goed met een dubbele overwinning in de vergelijkende test van de eerste editie van Computer!Totaal van 2012. G Data’s AntiVirus 2012 is volgens de testers het beste in het tegenhouden van malware, werkt het gebruiksvriendelijkst en biedt bovendien de beste kwaliteit ten opzichte van de bescheiden adviesverkoopprijs van het pakket.

Voor de jaarlijkse vergelijkende test van ’s Nederlands meest verkochte computerblad werden maar liefst 14 producten onder de loep genomen. Dit jaar werd bewust gekozen voor een vergelijking van de instappakketten van alle leveranciers. Van de merken met gratis antivirus- oplossingen werd het voordeligste commerciële pakket gekozen voor de test. Opvallend genoeg lukte het geen van deze pakketten om de top 4 van de test te behalen.

Voor het technische gedeelte van de test schakelde Computer!Totaal de expertise van het onafhankelijke antivirus-testorgaan AV Comparatives in. Om te voorkomen dat de winnaar gebaseerd werd op een toevalstreffer of alleen een momentopname betrof, werd gekeken naar de testresultaten over een periode van zes maanden (mei 2011 tot en met oktober 2011). In deze periode hield G Data 99,7% van alle malware tegen, het hoogste percentage van alle software die meedeed in de test.

Over G Data schreven de testers:

In het gebruik is G Data erg fijn. Het heeft een heldere interface, laat alleen ter zake doende opties zien en valt de gebruiker niet onnodig lastig. […] G Data AntiVirus haalt niet alleen in onze test de hoogste score, maar ook in de malwaredetectietest van AV-Comparatives. Dit product krijgt dus ons keurmerk Best Getest. […] We hebben geen Redactie Tip uitgereikt, omdat G Data ook qua prijs-kwaliteitsverhouding het beste scoort.”

Over G Data AntiVirus 2012
Naast de hoogste virusherkenningsgraad biedt de testwinnende virusbescherming van G Data AntiVirus nu ook de nieuwe IdleScan-functie die alleen scant als de pc even niet gebruikt wordt. De unieke BankSafe-technologie beschermt de pc tegen moeilijk te detecteren banking trojans.
De extra, op cloud gebaseerde, analyse van verdachte bestanden zorgt voor de perfecte afweer tegen virussen, wormen en andere gevaren voor uw pc. Zonder gegevensverlies en zonder vervelende vragen.

Testwinnende beveiliging
  • Beste virusherkenning dankzij DoubleScan-technologie en OutbreakShield
  • Extreem snelle reactie op nieuwe virussen
  • De modernste technieken voor herkenning van onbekende virussen (behaviour blocking, heuristiek, cloud security)
  • Inclusief G Data MobileSecurity voor Android smartphones en tablets
Eenvoudige en onmerkbare virusbescherming
  • Alles in één oogopslag met de nieuwe “one click”-interface
  • IdleScan: Viruscontrole bij inactiviteit van de gebruiker en het systeem
  • Proactieve beveiliging voor online-banking-trojanen
  • Snellere opstart van het systeem en vlotter gebruik
  • Effectieve web- en phishingbeveiliging
  • Verwijdert automatische oudere beveiligingssoftware
Versies en prijzen
G Data AntiVirus 2012: Adviesprijs € 29,95
G Data AntiVirus 2012 voor 3pc’s: Adviesprijs € 44,95

Systeemeisen
Pc met Windows 7 (32/64 bit) of Windows Vista (32/64 bit) met miniaal 1 GB RAM , of Windows XP (vanaf SP2, 32 bit) met 512 MB RAM of meer.

Over G Data
G Data Software AG is een security-specialist van Duitse origine. G Data ontwikkelde haar eerste antivirus-programma al in 1987 en was daarmee een pionier in Europa. Kwaliteit is een prioriteit voor de onderneming. Als resultaat hiervan heeft G Data in de afgelopen vijf jaar meer testoverwinningen in Europa behaald dan welke andere aanbieder ook.
G Data is opgericht in 1985. De onderneming biedt oplossingen voor consumenten en voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen, die wereldwijd in meer dan 90 landen beschikbaar zijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Bochum (Duitsland). Meer informatie is te vinden op www.gdata.nl.

Contact
Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux
Tel. (+31) (0)20 808 0835
Mob. (+31) (0)6 54 660 215
E-mail: danielle.van.leeuwen@gdata.nl
Twitter: GDataBenelux
Facebook: G Data Benelux
Persinformatie: www.gdata.nl/over-g-data/perscentrum.html

Verstreken tijd: 14 jaar en 156 dagen
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103693 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlProgressCommunications.euINFLUX PR