IJsselstein, 20 december 2011 – Microsoft Partner it suits IT heeft een ERP oplossing gelanceerd die gespecialiseerd is voor Private Label bedrijven in kleding en schoenen.
De werkwijze binnen een Private Label bedrijf is anders dan bij reguliere fashionmerken of -groothandels, met name omdat er veelal één op één gewerkt wordt met verkoop- en inkooporder. Met de ERP oplossing “itSuitsFashion Private Label”, kan binnen een enkel dashboard de complete workflow voor alle modelbestanden en contracten gemonitord en beheerst worden.
Paul Jonker, CEO it suits IT: “De werkwijze van een Private Label bedrijf is significant anders, omdat alles uitgaat van het modelbestand of contract waarop gewerkt wordt met de klanten van het Private Label bedrijf. Op basis van dit modelbestand of contract wordt de verkoop- en inkooporder gemaakt, wordt de productie gedaan en vindt de uitlevering plaats. Het dashboard houdt alle documenten en entiteiten die bij het desbetreffende contract horen overzichtelijk bij elkaar en zorgt ervoor dat er geen onnodige vertragingen in het proces optreden.”
De eerste gebruikers zijn inmiddels volledig operationeel met de itSuitsFashion Private Label oplossing.
Over itSuitsFashion Private Label
“itSuitsFashion Private Label” is de ERP oplossing die geoptimaliseerd is voor Private Label bedrijven in fashion. Het verbindt mensen, processen en informatie met elkaar en geeft zo mensen de tools en het inzicht wat ze nodig hebben om hun werk goed en snel te kunnen doen, waardoor hun persoonlijke effectiviteit en efficiëntie wordt verhoogd. Het is bij uitstek een voor Private Label bedrijven in fashion gespecialiseerd strategisch middel om zakelijke doelstellingen optimaal te realiseren.
Over it suits IT
it suits IT ontwikkelt en voor de fashionbranche gespecialiseerde software oplossingen. Moderne en slimme oplossingen, zoals iPhone en iPad applicaties, B2B en B2C webshops, Sales Portals en ERP software, stellen fashionbedrijven in staat om snel in te spelen op de steeds veranderende vraag uit de markt. De missie van it suits IT is om – door moderne en slimme oplossingen en expertise – mensen in fashionbedrijven te voorzien van de inzichten die zij nodig hebben om hun werk zo efficiënt en effectief mogelijk te doen, en hen daardoor in staat stellen superieure resultaten te behalen. it suits IT is Microsoft Partner met de Gold ERP Competency én de Silver ISV Competency.
www.itsuitsit.nl