Delft, 15 december 2011 – Exact heeft Ronald de Bakker (48) aangesteld als global marketing director. In deze rol is hij onder andere verantwoordelijk voor de corporate strategie op gebieden als imago en merkwaarde, marketingcommunicatie en marketing automation. De Bakker stuurt het corporate marketingteam aan en draagt zorg voor afstemming met de regionale teams en de diverse business lines van Exact. Verder neemt hij zitting in de Executive Committee.
Ronald de Bakker is ruim twintig jaar actief binnen de ICT-industrie. De afgelopen jaren is hij onder andere verantwoordelijk geweest voor sales en marketing bij respectievelijk Paralax en Mavim. Daarvoor heeft De Bakker diverse sales- en marketingfuncties bekleed bij Xerox Nederland, waaronder de laatste twee jaar als marketing directeur.
“
Ronald neemt een belangrijke rol in binnen de organisatie en bij de ondersteuning van de marktgedreven koers die we ruim een jaar geleden hebben ingezet”, zegt Max Timmer, CEO, Exact. “In 2011 hebben we diverse nieuwe oplossingen op de markt gebracht en ook voor het komend jaar staan er weer verschillende introducties gepland. Vanwege zijn ervaring zijn we ervan overtuigd dat Ronald de aangewezen persoon is om Exact daarbij te ondersteunen vanuit marketingperspectief.”
Exact. And it all comes together.
Exact is een softwareleverancier die wereldwijd bedrijfsprocessen van ondernemers ondersteunt. De focus op financiële processen is sinds het begin in 1984 uitgebreid tot een compleet ERP-pakket voor het midden- en kleinbedrijf. Dagelijks helpen innovatieve oplossingen als Exact Globe Next, Exact Synergy en Exact Online wereldwijd meer dan 100.000 lokale en internationale bedrijven bij de aansturing van hun onderneming.
Exact ontwikkelt gerichte SaaS- en on premise-oplossingen voor diverse sectoren, waaronder productie, groothandel & distributie en zakelijke dienstverlening. Het hoofdkantoor van Exact is gevestigd in Delft, Nederland. De onderneming is sinds juni 1999 genoteerd aan de NYSE Euronext Amsterdam. De omzet in 2010 bedroeg € 228,2 miljoen.
Voor meer informatie over Exact ga naar
www.exact.com.
Als u geen persberichten van Exact wenst te ontvangen, dan kunt u dit melden via
media@exact.com.
Meer informatie:
Media Relations
Exact Holding N.V.
Jelle Zuidema
T: +31 (0)15 711 5462 of +31 (0)6 4179 4588
E:
jelle.zuidema@exact.com
Investor Relations
Exact Holding N.V.
Jeroen Bruins Slot
T: +31 (0)15 711 5711 of +31 (0)6 2666 3660
E:
ir@exact.com
Exact Holding N.V.
Postbus 5066
2600 GB Delft
Nederland
T: +31 (0)15 711 5000
F: +31 (0)15 711 5010
www.exact.com