www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 151 dagen geleden)
Bedrijf:

G Data behaalt hoogste score in retrospectieve test

G Data AntiVirus heeft hoogste proactieve detectiegraad met weinig valse alarmen

Badhoevedorp, 24 november 2011 – G Data maakt vandaag bekend dat zijn oplossing G Data AntiVirus 2012, het hoogste certificaat heeft ontvangen bij de nieuwste retrospectieve test van AV-Comparatives. De vermaarde tester legde 12 pakketten onder de loep om te ontdekken hoe goed deze optreden tegen onbekende nieuwe malware. G Data ontving bij deze test de Advanced+ status van vanwege de hoge detectiegraad, gecombineerd met weinig valse alarmen.

Hoewel er één pakket was dat een iets hogere detectiegraad (67%) behaalde dan G Data, veroorzaakte dat pakket te veel valse alarmen om de Advanced+ status te bereiken. G Data AntiVirus behaalde een detectiegraad van 64%, waarmee het ruim boven het gemiddelde zat. Dit feit gecombineerd met het lage aantal valse alarmen maakt van G Data de winnaar van de test.
Een gedetailleerd verslag van de test kan gedownload worden via: www.av-comparatives.org/images/stories/test/ondret/avc_retro_nov2011.pdf

G Data AntiVirus 2012
Naast de hoogste virusherkenningsgraad biedt de testwinnende virusbescherming van G Data AntiVirus nu ook de nieuwe IdleScan-functie die alleen scant als de pc even niet gebruikt wordt. De unieke BankSafe-technologie beschermt de pc tegen moeilijk te detecteren banking trojans.
De extra, op cloud gebaseerde, analyse van verdachte bestanden zorgt voor de perfecte afweer tegen virussen, wormen en andere gevaren voor uw pc. Zonder gegevensverlies en zonder vervelende vragen.

Testwinnende beveiliging
• Beste virusherkenning dankzij DoubleScan-technologie en OutbreakShield
• Extreem snelle reactie op nieuwe virussen
• De modernste technieken voor herkenning van onbekende virussen (behaviour blocking, heuristiek, cloud security)
• Inclusief G Data MobileSecurity voor Android smartphones en tablets

Eenvoudige en onmerkbare virusbescherming
• Alles in één oogopslag met de nieuwe “one click”-interface
• IdleScan: Viruscontrole bij inactiviteit van de gebruiker en het systeem
• Proactieve beveiliging voor online-banking-trojanen
• Snellere opstart van het systeem en vlotter gebruik
• Effectieve web- en phishingbeveiliging
• Verwijdert automatische oudere beveiligingssoftware

Versies en prijzen:
G Data AntiVirus 2012: Adviesprijs € 29,95
G Data AntiVirus 2012 voor 3pc’s: Adviesprijs € 44,95

Systeemeisen:
Pc met Windows 7 (32/64 bit) of Windows Vista (32/64 bit) met miniaal 1 GB RAM , of Windows XP (vanaf SP2, 32 bit) met 512 MB RAM of meer.

Over G Data
G Data Software AG is een security-specialist van Duitse origine. G Data ontwikkelde haar eerste antivirus-programma al in 1987 en was daarmee een pionier in Europa. Kwaliteit is een prioriteit voor de onderneming. Als resultaat hiervan heeft G Data in de afgelopen vijf jaar meer testoverwinningen in Europa behaald dan welke andere aanbieder ook.
G Data is opgericht in 1985. De onderneming biedt oplossingen voor consumenten en voor kleine, middelgrote en grote ondernemingen, die wereldwijd in meer dan 90 landen beschikbaar zijn. Het hoofdkantoor is gevestigd in Bochum (Duitsland). Meer informatie is te vinden op www.gdata.nl.

Contact
Daniëlle van Leeuwen
PR Manager G Data Benelux
Tel. (+31) (0)20 808 0835
Mob. (+31) (0)6 54 660 215
E-mail: danielle.van.leeuwen@gdata.nl
Twitter: GDataBenelux
Facebook: G Data Benelux
Persinformatie: www.gdata.nl/over-g-data/perscentrum.html



Verstreken tijd: 15 jaar en 151 dagen
G Data Securit.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo Databricks
Logo Databricks
Logo FlowQi
Logo Deel
Logo KnowBe4
Logo Customs Support Group
Logo Databricks
Logo The Stack
Logo Mollie
Logo Fujitsu Nederland
Logo DXC Technology
Logo NCOI Opleidingen
Logo Nutanix
Logo Databricks
Logo Schneider Electric
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103781 persberichten
7038 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17498 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlINFLUX PR