www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 135 dagen geleden)
Bedrijf:

Software AG lanceert nieuw boek in ‘For Dummies’-serie

Gratis e-book gaat in op unieke benadering van Master Data Management

Den Haag, 22 november 2011 — Software AG introduceert een nieuw e-book in de beroemde ‘For Dummies’-serie: Process-Driven Master Data Management For Dummies. Het e-book is geschreven door drie Software AG-experts. Zij beschrijven zeer toegankelijk een nieuwe Master Data Management (MDM)-benadering die verbetering van bedrijfsprocessen centraal stelt. Deze nieuwe benadering, ‘procesgedreven MDM’, is ontwikkeld door Software AG en maakt Master Data Management tot een businessprioriteit in elk bedrijf. Procesgedreven MDM resulteert in hogere efficiency, winstgevendheid en klanttevredenheid.

Dit is de vierde in een serie van ‘For Dummies’-boeken uitgegeven door Software AG. Eerder publiceerde het bedrijf ‘SOA Adoption For Dummies’, ‘BPM Basics For Dummies’ en ‘Process Intelligence For Dummies’. Alle uitgaven zijn beschikbaar in het Engels. Het e-book Process-Driven Master Data Management For Dummies is geheel kosteloos te downloaden. Het boek is daarnaast beschikbaar als paperback.

In het boek beschrijven drie Software AG-experts een door het bedrijf ontwikkelde procesgedreven MDM-aanpak. In deze nieuwe aanpak ligt de focus op het optimaliseren van bedrijfsprocessen. Zo zijn er bijvoorbeeld productiebedrijven die kampen met veel incorrecte productcodes in het assortiment. In plaats van de focus te leggen op het aantal foute codes, richt procesgedreven MDM zich op het proces daarachter. Het doel is om het achterliggende proces te optimaliseren door te zorgen voor een hogere datakwaliteit. Het verbeteren van de datakwaliteit is echter geen doel op zich. Door dit te optimaliseren wordt de ROI van MDM tastbaar en zijn er betere beslissingen te nemen over MDM-investeringen.

“Bedrijven streven altijd naar foutloze en consistente data. Het blijft echter lastig voor ze om MDM-programma’s van de grond te krijgen en om te bepalen wat de waarde van MDM is. Dit komt doordat ze MDM volledig benaderen vanuit een IT-perspectief en puur gefocust zijn op het verbeteren van de kwaliteit van de data zonder te kijken naar de context en wat het oplevert”, aldus Jignesh Shah, medeauteur en verantwoordelijk voor de infrastructuurproducten en –oplossingen van Software AG. “In ons boek beschrijven we dat het er juist om gaat bedrijfsprocessen zo efficiënt mogelijk in te richten en bedrijfsresultaten te verbeteren. Deze benadering van MDM levert een directe bijdrage aan een hogere efficiency, winstgevendheid en klanttevredenheid.”

“Het boek Process-Driven Master Data Management For Dummies benadrukt dat effectieve MDM-programma’s zich richten op zowel bedrijfsprocessen als data”, zegt Andy Hayler, CEO van The Information Difference Ltd, een toonaangevend onafhankelijk MDM-analistenbureau. “Het boek bevat praktische adviezen voor diegenen die nadenken over een investering in MDM.”

Drie MDM-experts van Software AG schreven Process-Driven Master Data Management For Dummies:

  • Jignesh Shah: frequent spreker en medeauteur van SOA Adoption For Dummies;
  • Mathew Manathara: wereldwijd verantwoordelijk voor Software AG’s MDM-oplossingen en hoofd van het MDM Competency Center van het bedrijf;
  • Alexander Hoeppe: verantwoordelijk voor de MDM-consultingpraktijk van Software AG.

Op vrijdag 9 december 2011 organiseert Software AG Benelux een gratis seminar over procesgedreven MDM. Hier gaat het bedrijf dieper in op de toepassingen en de voordelen van deze unieke benadering. Meer informatie hierover en het aanmeldingsformulier is te vinden op: http://www.softwareag.com/seminars_nl/excellence_seminars/mdm_seminar/default.asp.  

####

Over Software AG
Software AG is wereldwijd toonaangevend in Business Process Excellence. Het bedrijf is al veertig jaar actief op het gebied van innovatie en ontwikkelde onder meer de eerste high-performance transactionele database Adabas, het eerste platform voor procesanalyse ARIS en de eerste B2B-server en het SOA-integratieplatform webMethods.

We bieden onze klanten end-to-end Business Process Management (BPM)-oplossingen met de laagste Total-Cost-of-Ownership en hoog gebruiksgemak. De toonaangevende merken ARIS, webMethods, Adabas, Natural, CentraSite en IDS Scheer Consulting staan voor een uniek portfolio met ondersteuning van processtrategie,
-ontwerp, -integratie en -controle; SOA-integratie en datamanagement; procesgedreven SAP-implementatie en strategische procesconsulting en aanverwante diensten.

Software AG boekte in 2010 een omzet van 1,1 miljard euro; er werken meer dan 5.600 medewerkers. Zij bedienen wereldwijd ruim tienduizend bedrijven en overheidsinstellingen in zeventig landen. Organisaties kunnen met de software en diensten van Software AG hun bedrijfsdoelstellingen sneller realiseren. Software AG heeft zijn hoofdkantoor in Duitsland en is genoteerd aan de beurs van Frankfurt (TecDAX, ISIN DE 0003304002 / SOW). Meer informatie is te vinden via www.softwareag.com.

 

Voor meer informatie en/of beeldmateriaal:

LVTPR
Gijs van Beek / Naomi Samson
<softwareag@lvtpr.nl>
Telefoon +31 (0)30-656 5070


Verstreken tijd: 15 jaar en 135 dagen
Software AG Ne.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl