www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

x.com/ictberichten
Datum: (14 jaar en 172 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Progress Communications

Nieuwe Xerox kleurenprinter biedt ontwerpers grootse afdrukmogelijkheden voor een kleine prijs

Compacte krachtpatser verwerkt media tot 350 grams in een handomdraai

Breukelen, 14 november 2011 – Xerox brengt een nieuwe kleurenlaserprinter op de markt die grafisch ontwerpers in staat stelt hun opdrachtgevers uitstekende proefafdrukken te leveren. Ook kunnen in eigen beheer hoge kwaliteit drukwerkproducties worden geproduceerd, in kleine(re) oplagen en met een korte doorlooptijd. De Xerox Phaser 7800 biedt niet alleen tools voor hoge kleurenkwaliteit die constant is en herhaalbaar, de printer biedt ook een in zijn prijsklasse uitzonderlijke mediaflexibiliteit en professionele afwerkopties. De standaard meegeleverde colour-managementtools zorgen ervoor dat prepress-bureaus, reclamebureaus en kleinere grafische bedrijven in staat zijn hun vaak kritische deadlines te halen en de verwachtingen van hun klanten te overtreffen.

“De Xerox Phaser 7800 is ideaal voor grafisch ontwerpers, reclamebureaus en fotografen. In feite voor elke creatieve professional”, legt Rob Stokmans, Marketing Manager Grafische Industrie bij Xerox Nederland uit. “De precieze kleuren en uitzonderlijke beeldkwaliteit geven deze creatieve professionals de vrijheid om zich te concentreren op wat echt belangrijk is: het uiten van hun creativiteit. Over het printen en de afdrukkwaliteit hoeven ze zich met de Phaser 7800 geen zorgen meer te maken.”

Tools voor kleurbeheer en beeldkwaliteit
De Phaser 7800 heeft een afdrukresolutie van 1200x2400 dpi en zorgt voor realistische afbeeldingen, foto’s, illustraties en precieze lijndetails. De kleurmatching-mogelijkheden zijn een ‘must-have’ voor grafisch ontwerpers.

Het GX-model van deze productieve kleurenprinter is standaard uitgerust met de ‘PhaserMeter’ fotospectraalmeter, gebaseerd op X-Rite, en slimme colourmanagementsoftware voor professioneel kleurbeheer en constante kleurnauwkeurigheid. De Phaser 7800 heeft bovendien een PANTONE licentie voor optimale kleursimulaties van de industriestandaard PANTONE MATCHING SYSTEEM. Adobe PostScript 3 zorgt voor betrouwbare nauwkeurigheid van kleur.

Snel, flexibel in mediakeuze en professionele afwerking
De printer heeft een afdruksnelheid van 45 pagina's per minuut en verwerkt een breder scala aan mediagewichten (van 75 tot 350 grams met de optionele Extra Heavy Duty Media Kit) en mediaformaten (tot en met SRA3) dan concurrerende printers. Grafische ontwerpers kunnen hun grenzen verleggen omdat ze nu ook digitaal op zware substraten en niet-traditionele formaten voor bijvoorbeeld ansichtkaarten en foto’s kunnen drukken. Standaard kan de Phaser 7800 automatisch dubbelzijdig printen op media met een gewicht tot 256 grams, waarbij de afdruksnelheid niet vertraagt.

De Phaser 7800 is ook leverbaar met een optionele Extra Heavy Duty Media Kit waarmee automatisch dubbelzijdig afdrukken kunnen worden gemaakt op zowel standaard als speciale formaten met een gewicht tot zelfs 300 grams. Een bijzondere eigenschap voor een kleurenprinter in deze prijsklasse. Met de diverse afwerkopties kunnen ontwerpers hun drukwerk een finishing touch geven, bijvoorbeeld met perforeren, rillen, V-vouwen of het maken van boekjes. De Phaser 7800 afwerkopties kunnen worden aangepast aan de specifieke werklast en behoefte.

Eenvoudig in gebruik en goed voor het milieu
Een kleurentouchscreen maakt het navigeren eenvoudig. Gebruikers kunnen het tonerniveau en de afdruktaken in de wachtrij bekijken. Low-melt EA-toner en de nieuwste Hi-Q LED afdruktechnologieën verminderen het energieverbruik. De warmte-efficiënte fuser verbruikt in slaapstand aanzienlijk minder stroom dan conventionele fusers en heeft een opstarttijd van minder dan 15 seconden.

Beschikbaarheid
De nieuwe machines zijn per direct beschikbaar via de directe verkoopkanalen van Xerox, resellers en concessionairs.

-xxx-

Over Xerox
Xerox Europe, de Europese organisatie van Xerox Corporation, levert een uitgebreide range aan Xerox producten, oplossingen en diensten, alsmede bijbehorende supplies en software. Het aanbod is met name gericht op een drietal marktsegmenten: kantoren van klein tot groot, de markt voor productieprinten en grafische omgevingen, alsmede dienstverlening, met inbegrip van advisering, systeemontwikkeling en beheer, en document outsourcing. Via ACS, a Xerox Company, dat in februari 2010 door Xerox is overgenomen, is Xerox ook in staat uitgebreide business process outsourcing en IT-outsourcing diensten, inclusief data processing, HR benefits management, financiële ondersteuning en customer relationship management services voor commerciële en overheidsorganisaties wereldwijd te bieden. Xerox Corporation is met 134.000 mensen actief in meer dan 160 landen.

Xerox Europe heeft productievestigingen en logistieke vestigingen in Nederland, Ierland en het Verenigd Koninkrijk en een geavanceerd R&D centrum (Xerox Research Centre Europe) in Grenoble, Frankrijk. Voor meer informatie, ga naar www.xerox.com.

XEROX®, XEROX en Design®, Phaser® en PhaserMeter® zijn handelsmerken van Xerox Corporation in de Verenigde Staten en andere landen.

Prijzen, kenmerken, specificaties, mogelijkheden, vormgeving en beschikbaarheid van Xerox producten en diensten kunnen worden gewijzigd zonder voorafgaande kennisgeving.
Geplaatst:
Verstreken tijd: 14 jaar en 172 dagen
PR contact  

Logo Progress Communications

Bedrijfsinfo  

Logo Xerox

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo ID Control
Logo UFI.EU
Logo The Factory
Logo Macanta
Logo Keuze.nl BV
Logo Alleo
Logo Reflex Online BV
Logo LocatieRapport
Logo Stromma Nederland
Logo Spryng
Logo Axini
Logo Glampings.com
Logo QR Connect
Logo Hostingjournalist.com
Logo The Caring Company
Logo ID Control
Logo TechOutlet
Logo Networking4ALL
Logo Networking4ALL
Logo TechOutlet
Logo Keuze.nl BV
Logo TechOutlet
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Vlirdens
Logo TechOutlet
Logo Facilitor
Logo Spryng
Logo Facilitor
Logo Networking4ALL
Logo BusinessCom
Logo KnowBe4
Logo Red Hat
Logo Vertiv
Logo ilionx
Logo Eaton
Logo Manhattan Associates
Logo NeoDay
Logo LANCOM Systems
Logo DataCore Software
Logo Techleap.nl
Logo Infoblox
Logo SureSync
Logo Dell Technologies
Logo Visma
Logo Kraken
TARIEVEN
• Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
101308 persberichten
6833 bedrijfsprofielen
56 PR-bureauprofielen
15716 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.lubbersdejong.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euProgressCommunications.eu