www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
ProgressCommunications.euwww.deepr.nlwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 127 dagen geleden)
Bedrijf:

Geert Josten win XMLHolland Code Challenge

Op het jaarcongres van XMLHolland, het kennisplatform voor Open Standaarden in Nederland is de winnaar van de XMLHolland Code Challenge bekend gemaakt. XMLAmsterdam stond dit jaar in het teken van een terugkeer naar de technische diepgang. Voor ontwikkelaars waren er veel update-sessies met het laatste nieuws over standaarden als XSLT, XQuery, XProx en XACML.

Geert Josten nam het in de Code Challenge onder andere op tegen Norm Walsh, internationaal vermaard XML specialist en mede auteur van de xProc specificatie van de W3C. Waar de code van Walsh verbazingwekkend compact was en daarmee liet zien hoe krachtig deze nieuwe standaard kan zijn, was de jury bij Josten vooral onder de indruk van de zorgvuldigheid waarmee Josten geprobeerd had een generieke oplossing te bouwen. De uitdaging betrof het bouwen van een applicatie die “ouderwets” bronbestanden direct omzet in het populaire ePub formaat om daarmee digitale uitgaven van traditionele werken mogelijk te maken. Voor de uitdaging was een bestand van Multatuli gebruikt, met dank aan de Digitale Bibliotheek van de Nederlandse Letteren.

Het volledige juryrapport is te vinden op xmlholland.nl/juryreport.

Het XMLAmsterdam congres is een doorontwikkeling van het XMLHolland congres. Het huidige congres mikt op een internationaler publiek van ontwikkelaars en architecten en zoekt daarom de samenwerking met XMLPraag. Dit jaar zijn de eerste contacten gelegd, het is de bedoeling in de toekomst nauwer samen te werken in het bereiken van topsprekers. Daar werd dit jaar een eerste stap gezet. Met onder andere Adam Retter, Jeroen van Rotterdam, John Snelson, William Candillon en Rémon Sinnema had de organisatie zich verzekerd van sprekers die frontrunners zijn in het ontwikkelen en toepassen van Open Standaarden uit de XML familie.

Voor meer informatie over het congres: zie www.xmlamsterdam.com. De Call for Papers for XMLAmsterdam2012 zal starten na XMLPraag.

 

Verstreken tijd: 15 jaar en 127 dagen
XMLHolland contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.marcommit.nlProgressCommunications.euwww.whizpr.nl
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl