
iFusion SmartStation
Met het iFusion SmartStation kunnen de mogelijkheden van een traditionele handset telefoon en handsfree functionaliteit worden benut in combinatie met een iPhone. Met behulp van het iFusion SmartStation kunt u uw iPhone op een eenvoudige manier synchroniseren met uw PC of Mac. In het dockingstation zit tevens een audio line-out poort voor aansluiting op een speaker. Door middel van de bluetooth functie van een iPhone kan er tevens gebruik gemaakt worden van de interne speaker van het iFusion SmartStation. Daarnaast wordt de iPhone automatisch opgeladen, waardoor de noodzaak voor een aparte dock komt te vervallen. Het iFusion smartstation is leverbaar in de kleur zwart of wit.

Apple gecertificeerd
De iFusion SmartStation is officieel geaccrediteerd door Apple. Dit houdt in dat dit product overeenkomt met de hoge kwaliteitsnormen die Apple hanteert bij haar producten.
iFusion SmartStation is geschikt voor Apple iPhone 3G, 3GS, 4 en 4S.
Voor algemene productinformatie kunt u terecht op:
www.thefusionphone.nl of
www.thefusionphone.be.
Wie is AltiGen Benelux (importeur iFusion)
AltiGen Benelux BV, gelegen in Utrecht, levert op exclusieve basis via partners in Nederland, België en Luxemburg, sinds 2008, de AltiGen MaxCommunication server, een op Microsoft gebaseerde c.q. geïntegreerde, vooruitstrevende communicatie oplossingen / applicaties / producten, bedoeld voor de klein-, midden- en grootzakelijke markt, overheid en instellingen. Onze communicatie oplossingen bestaan uit een krachtig assortiment van geïntegreerde softwareapplicaties. In tegenstelling tot traditioneel gebaseerde VoIP systemen, biedt AltiGen’s ‘open software’ benadering maximale functionaliteit, flexibiliteit en schaalbaarheid - allemaal zonder investering in kostbare, merkgebonden (proprietary) hardware.
Voor mee informatie:
sales@altigen.nl of bel: +31.(0)346.552333 (kies in het hoofdmenu een 1 voor de afdeling verkoop).
Geïnteresseerde resellers kunnen ook contact opnemen met Copaco Nederland: www.copaco.nl/ifusion