ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.whizpr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 164 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

QlikTech haalt eerste plaats op het gebied van klantloyaliteit in onafhankelijk onderzoek onder BI-gebruikers

Topvermelding in categorieën prestatietevredenheid, functionaliteiten, intentie om meer licenties aan te schaffen, algemeen concurrentievermogen en productkwaliteit

Hoofddorp, 27 oktober 2011 – QlikTech (NASDAQ: QLIK), specialist in Business Discovery – user-driven Business Intelligence (BI), maakt de resultaten bekend van de BI Survey 10, ’s werelds grootste onafhankelijke onderzoek onder gebruikers van BI en Performance Management oplossingen. Dit jaarlijkse onderzoek wordt gehouden door Business Application Research Center (BARC). Uit dit onderzoek blijk dat QlikView, in de categorie BI-giganten, de hoogste waardering krijgt in de categorieën klantloyaliteit, prestatietevredenheid (minst aantal klachten), functionaliteiten, intentie om meer licenties aan te schaffen, het algemene concurrentievermogen en de kwaliteit van het product.

Met het grootste aantal deelnemers ooit, heeft de laatste editie van de BI Survey opnieuw aangetoond dat in de categorie BI-giganten de klanten van QlikView het meest loyaal zijn. Klantenloyaliteit blijft een van de meest begeerde categorieën onder de leveranciers, aldus Barney Finucane, hoofdauteur bij BARC.

“Niemand weet meer over hoe een product werkelijk werkt dan de gebruiker zelf”, zegt Finucane. “Het behalen van topscores op het gebied van klantloyaliteit in drie achtereenvolgende jaren zegt veel over zowel de gebruikerservaring met het product en het bedrijf, als over de gezondheid van het bedrijf. Mijns inziens toont dit QlikTech’s focus op hoge kwaliteit, innovatie en functionaliteiten aan.”

QlikTech laat opnieuw haar grotere concurrenten, zoals SAP (Business Objects), Oracle (Hyperion) en IBM (Cognos) achter zich. QlikView is ook nummer 1 op het gebied van:

  • Intentie om meer licenties kopen – QlikView heeft in het onderzoek het hoogst aantal klanten die van plan zijn om meer licenties te kopen. Dit verstevigt haar reputatie in de markt als leverancier met een hoge klanttevredenheid en snelle groei. Klanten van QlikView zijn 40 procent meer geneigd om hun gebruik van QlikView uit te breiden, dan het gewogen gemiddelde van alle belangrijke BI-product suites.
  • Prestatietevredenheid – Het snel uitvoeren van query’s is een van de criteria die verbonden werd aan een succesvol project. Op het gebied van query-prestaties gaven QlikView klanten de hoogste score. Zij meldden ten opzichte van andere leveranciers de minste klachten met betrekking tot prestatiegerelateerde issues bij het uitvoeren van queries.
  • Productkenmerken – QlikView wordt, in tegenstelling tot prijs of strategische redenen, het meest gekocht om zijn functionaliteit. Dit laat zien dat het QlikView Business Discovery platform een heel nieuw niveau van analyse, inzicht en waarde biedt aan zakelijke gebruikers.
  • Mobiel gebruik – Gebruikers van QlikView zijn 48 procent meer geneigd – of zijn dit binnen 12 maanden van plan – BI te gebruiken op mobiele toepassingen, dan gebruikers van andere database producten. Als de enige echte Business Discovery oplossing op mobiele apparaten, biedt QlikView de gebruikerservaring die gebruikers thuis ook krijgen, terwijl IT tegelijkertijd de veiligheid en beheersbaarheid biedt die daarvoor nodig is.
“QlikTech heeft zich in een paar jaar tijd getransformeerd van een regionale speler tot één van de belangrijkste partijen in de markt. Ze zijn in staat om tijdens hun groei de gebruikers tevreden te houden”, vervolgt Finucane. “Het is opmerkelijk dat alle QlikView gebruikers in dit onderzoek aangeven gebruik te maken van QlikView 10, de huidige versie.”

“Het is een ongelooflijk resultaat om beter te presteren dan tal van andere BI-producten in een breed spectrum van key performance indicators”, aldus Lars Björk, chief executive officer van QlikTech. “De resultaten van de BI Survey 10 reflecteren de voortdurende inzet van QlikTech om de hoogste kwaliteit Business Discovery oplossing en diensten te bieden, om mensen, teams en hele organisaties te helpen met slimmer zaken doen.”

De BI Survey 10, die nu voor de tiende keer is gehouden, is een online onderzoek met meer dan 3.000 respondenten, waarin 26 verschillende BI-producten zijn geanalyseerd. Het onderzoek liep vanaf april tot juli 2011. Het doel van dit onderzoek is om de motivatie achter het selectieproces van BI-producten in het midden- en grootbedrijf te ontdekken, te achterhalen hoe deze bedrijven de producten gebruiken en in hoeverre de zakelijke voordelen en doelstellingen door deze bedrijven worden bereikt.



Over QlikTech
QlikTech (NASDAQ: QLIK) is een leider in Business Discovery, oftewel user-driven Business Intelligence (BI). De krachtige en toegankelijke Business Discovery oplossing QlikView slaat een brug tussen traditionele BI-oplossingen en stand-alone bedrijfsapplicaties. QlikView biedt gebruikers intuïtieve gebruiksvriendelijke analyses. Dankzij de pioniersrol van QlikTech in in-memory associatieve zoektechnologie kunnen gebruikers, in tegenstelling tot een beperking door voorgedefinieerde vragen, informatie juist vrij onderzoeken. QlikView Business Discovery werkt met bestaande BI-applicaties en voegt nieuwe mogelijkheden toe, zoals inzicht voor iedereen, real-time analyses zonder wachttijden, mobiliteit, de gebruiksvriendelijkheid van een app, de mogelijkheid data te combineren en samen te voegen, en een nieuw niveau van informatiedeling en samenwerking. In tegenstelling tot traditionele applicaties kan QlikView binnen enkele dagen of weken worden geïmplementeerd, in plaats van in maanden, jaren of uiteindelijk helemaal niet. Het hoofdkantoor van QlikTech is gevestigd in Radnor, Pennsylvania. QlikTech heeft wereldwijd vestigingen die samen meer dan 21.000 klanten in ruim 100 landen bedienen. Ga voor meer informatie naar www.qlikview.com.

Over Business Application Research Center (BARC)
Business Application Research Center (BARC) is een toonaangevende onafhankelijke software-industrie analist en levert informatie aan meer dan 1.000 klanten per jaar. Al meer dan tien jaar heeft BARC zich gespecialiseerd in de kerngebieden als Data Management, Business Intelligence en Enterprise Content Management. BARC publiceert het grootste eindgebruiker onderzoek over Business Intelligence-producten - De BI Survey - en de meest uitgebreide diepte BI-product evaluaties en marktanalyse - De BI-Verdict (voorheen bekend als het OLAP-rapport). Met meer dan dertig hooggekwalificeerde professionals levert BARC 100 procent objectieve en goed onderbouwde kennis over de softwaremarkt met software evaluaties, conferenties, marktonderzoek en consultancy. BARC heeft kantoren in het Verenigd Koninkrijk en Duitsland en heeft wereldwijd partners.

###

QlikTech en QlikView zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van QlikTech International AB. Andere hier gebruikte bedrijfsnamen, productennamen en bedrijfslogo’s zijn handelsmerken of geregistreerde handelsmerken van hun respectieve eigenaars.
Informatica en Informatica Platform zijn handelsmerken van Informatica Corporation in de Verenigde Staten en andere landen over de hele wereld. Alle andere bedrijfsnamen en producten kunnen handelsmerken van hun respectieve eigenaars zijn.

Meer informatie:
Marcommit PR
Ellis Akkermans
T 035-5822730
E qliktech@marcommit.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 164 dagen
Qlik contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Palo Alto Networks
Logo NetApp
Logo Red Hat
Logo PocketBook
Logo NTT DATA
Logo OneXillium
Logo myBrand
Logo Klearly
Logo Bechtle Groep Nederland
Logo Schneider Electric
Logo Reverse IT
Logo KnowBe4
Logo Zendure
Logo EPAM Systems
Logo Proofpoint
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103518 persberichten
7023 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17320 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl