ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 150 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Marcommit

SPS neemt WhipTail Tech op in haar Gensys beheeroplossing

Reeuwijk, 26 oktober 2011SPS, specialist in beheer en continuïteit van ICT-omgevingen, kondigt aan dat zij de monitoring van de WhipTail Tech opslagoplossingen in haar Gensys beheeroplossing heeft opgenomen. Daarnaast is SPS benoemd tot implementatiepartner van de WhipTail systemen.

Met de WhipTail opslagoplossingen worden zeer snelle toegangstijden en hoge doorvoersnelheden gerealiseerd, waardoor database- of virtualisatieservers meer data en transacties kunnen verwerken in beduidend minder tijd. Door de extreem hoge hoeveelheid input/output-transacties (250.000 IOPS) wordt een VDI-omgeving met duizenden virtuele werkplekken moeiteloos ondersteund en zijn de transactieverwerking op en de rapportages uit databases factoren sneller. Daarnaast worden de kosten van opslag sterk teruggedrongen.

Na het bezoek van Dan Crain, CEO van WhipTail Tech, aan SPS hebben specialisten van beide partijen samengewerkt, waardoor SPS nu in haar Gensys beheeroplossing voorzieningen heeft getroffen om het beheer van de WhipTail technologie te ondersteunen.

“Met Gensys kunnen WhipTail gebruikers vanaf nu hun systemen optimaal beheren, net als de rest van de bedrijfskritische IT-infrastructuur”, zegt Marko de Jong, CEO van SPS. “De WhipTail technologie is in het portfolio van SPS opgenomen, omdat deze uitstekend past bij onze focus op innovatieve producten. Wij hebben de systemen getest en zijn onder de indruk van deze technologie. Vooral in omvangrijke VDI-omgevingen of bij een intensief gebruik van databases komen deze systemen uitstekend tot hun recht. Door onze kennis van en ervaring met IT-infrastructuren en opslagsystemen zijn wij uitstekend in staat de WhipTail systemen te implementeren en te beheren.”

Voor meer informatie zie: www.sps.nl/infra-solutions/whiptail-en-sps.html.



Over SPS
SPS uit Reeuwijk is leverancier en ontwikkelaar van de GENSYS™ Business Service Management (BSM) oplossing en aanbieder van de op GENSYS gebaseerde Res-Q beheerdiensten en Datacenter services. SPS richt zich met name op de Managed Service Providers en de lokale IT-afdelingen van middelgrote tot grote organisaties die hun IT beter willen afstemmen op de business en als Interne Service Provider meetbare diensten moeten gaan leveren. Als innovatieve IT-organisatie met ruim 16 jaar beheerexpertise bij meer dan 300 gerenommeerde klanten is SPS één van de belangrijkste spelers in de Business Service Management markt. Door tooling, processen en organisatie volledig op elkaar af te stemmen levert SPS een totale beheeroplossing inclusief blauwdruk voor beheerorganisaties en processen: “Manage IT the Gensys Way”. Meer informatie over SPS is te vinden op www.sps.nl.

Over WhipTail Tech
Een revolutionair technologiebedrijf dat 2.916 mijl ten oosten van Silicon Valley is gevestigd in het zonnige Whippany, N.J. WhipTail Tech ontwierp de eerste volledig met solid-state technologie gevulde storage area network (SAN) appliance. De XLR8r lijn werd uitgebracht in 2008 en kwam met een oplossing voor de grootste storage-uitdaging – de hoge I/O-eisen die processors en huidige applicaties nodig hebben voor optimale performance – door het leveren van 250.000 WRITE IOPS. Voor meer informatie: www.whiptailtech.com.

Verstreken tijd: 15 jaar en 150 dagen
PR contact  

Logo Marcommit
SPS contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo MIRhosting
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Proofpoint
Logo Object First
Logo Keepit
Logo Youforce
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo Youforce
Logo Conclusion
Logo Ormit Talent
Logo Conclusion Mission Critical
Logo Schneider Electric
Logo Deel
Logo VSL
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103601 persberichten
7025 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17371 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRProgressCommunications.eu