www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRINFLUX PR

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 116 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: TEAM LEWIS

Helvoet Rubber & Plastic Technologies BV zet internationaal HRM- en payroll-systeem SD Worx in

Helvoet Rubber & Plastic Technologies heeft onlangs voor SD Worx gekozen als leverancier van hun HRM- en payroll-systeem. Vanaf 1 januari 2012 worden de medewerkers van de Nederlandse en Belgische vestigingen van de organisatie door SD Worx, aanbieder van payroll en HR-diensten, verloond door middel van outsourced payroll services.

Helvoet Rubber & Plastic Technologies ontwikkelt en produceert componenten van rubber en plastic voor uiteenlopende afnemers. Innovativiteit in zowel producten, klanten, relaties en medewerkers is een belangrijk element voor de organisatie. Dit vormt ook de aanleiding voor de zoektocht naar een geavanceerde oplossing op het gebied van payroll en HR voor de ruim 300 medewerkers van de organisatie in Nederland en België.

Helvoet Rubber & Plastic Technologies kiest voor een managementinformatiesysteem op basis van Microsoft Dynamics AX, namelijk SD Worx HR Webworx X-tend. SD Worx hanteert een driedimensionale kijk op HR, waarbij vanuit payroll-, tax & legal- en HR-oogpunt gekeken wordt naar de juiste invulling van kennis en het beperken van risico’s. Hiermee waarborgt de dienstverlener continuïteit in de payroll- en HR-processen en systemen.

De organisatie koos SD Worx omdat zij in staat zijn om vanuit één systeem de payroll- en HR-diensten voor zowel Nederland als België te optimaliseren. Bovendien zorgt deze samenwerking voor synergie tussen de verschillende bedrijfsprocessen die worden vastgelegd in Microsoft Dynamics AX.

“Eén van de belangrijkste pluspunten van HR Webworx X-tend is dat we beschikken over alle relevante informatie op HR-gebied per medewerker, per vestiging en per land”, zegt Adri van der Ouden, HR-manager Benelux bij Helvoet Rubber & Plastic Technologies.

“De verschillen die je tegenkomt op het gebied van wet- en regelgeving en cultuur wanneer je als organisatie actief bent in meerdere landen, zijn zeer omvangrijk en complex”, aldus Jan-Henk van Bennekom, sales manager bij SD Worx Nederland. “Organisaties moeten kunnen beslissen op basis van feiten en niet op basis van onderbuikgevoel en veronderstellingen. Helvoet heeft in alle gesprekken aangegeven het welzijn van haar medewerkers hoog in het vaandel te hebben. Een innovatief managementinformatiesysteem zal hier zeker aan bijdragen.”

BERICHT VOOR DE REDACTIE
Altijd als eerste de laatste persberichten van SD Worx via deze RSS-feed: www.octanewire.com/nl/rss.php?client=21

Over SD Worx
SD Worx biedt in 25 Europese landen een volledige dienstverlening op het vlak van Payroll, HR en Tax & Legal. Bijna 2.000 medewerkers bedienen meer dan 45.000 klanten in de privé- en publieke sector, van midden- en kleinbedrijf, tot zeer grote organisaties. SD Worx berekent elke maand de salarissen van 1.300.000 werknemers en heeft eigen kantoren in onder andere Antwerpen (HQ), Berlijn, Breda, Brugge, Brussel, Frankfurt, Gent, Hasselt, Kortrijk, Luik, Parijs, Luxemburg en Straatsburg. SD Worx is mede-oprichter van de Payroll Services Alliance die samen 5.500.000 loonberekeningen verzorgen.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met OCTANE PR:
Tel: 040 266 11 30
Email: sdworx@octanepr.com
www.octanepr.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 116 dagen
SD Worx contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo ACES Direct
Logo Proofpoint
Logo Zscaler
Logo LANCOM Systems
Logo Workday
Logo IG&H
Logo KnowBe4
Logo NTT DATA
Logo osapiens
Logo Marcommit
Logo PARKSIDE
Logo Exact
Logo Onguard
Logo Lightspeed
Logo Conclusion
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103840 persberichten
7042 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17529 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlProgressCommunications.euwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR