www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.deepr.nlProgressCommunications.euProgressCommunications.eu

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 100 dagen geleden)
Bedrijf:

Strategie Summit Bouw legt blauwdruk toekomst sector

De Strategie Summit Bouw is door ruim 75 deelnemende bestuurders met veel positivisme ontvangen. De bouwbestuurders beoordeelden de twee daagse bijeenkomst met een 7.8. In die dagenbehandelden, discussieerden en hoorden de bestuurders verschillende visies over de toekomst van de bouw. Het thema van de Summit was ‘Kracht van Vooruitgang’ en de centrale vraag waar antwoord op werd gezocht: ‘Wie kan welke maatregelen nemen om de activiteit in de bouwsector te stimuleren?’. De uitkomsten zijn samengevat in het document ‘Ambitie van Santpoort’ en hiermee is door de bestuurders een blauwdruk gelegd voor de toekomst van de sector.

Projectmanager Strategie Summits, Joost de Zeeuw: “Opvallend was dat de bouwsector tijdens deze twee dagen naar zichzelf keek. Er heerste een sfeer van wat kunnen wij doen in plaats van naar anderen te wijzen.Met het bundelen van de ambitie zijn we erin geslaagd dat ‘extra zetje’ te geven om vooruitgang in de sector te bewerkstelligen. De uitkomsten van de afgelopen Strategie Summit Bouw, die gebundeld zijn in hetdocument ‘Ambitie van Santpoort’, moeten een bijdrage leveren voor bestuurders om dit verder in de organisatie uit te rollen

Martin van Pernis, voorzitter Vernieuwing Bouw: heeft het document tijdens de Strategie Summit Bouw in ontvangst genomen. Hij sprak daarbij de ambitie uit om tussen deze en de volgende summit de uitkomsten op te pakken. "We raken met deze toekomstvisie de juiste snaar en de bouwkolom moet met deze kennis aan de slag.”

Inhoud
Verschillende sprekers van onder andere het Economische Instituut van de Bouw, OVG, NeVaP,PGGM en Heijmans, gingen dieper in op de materie en spraken vanuit hun marktkennis hun visie uit over de bouw. Echter ook de uitkomsten van de sessies zijn samengevat in een document genaamd Ámbitie van Santpoort’. Het document is samengesteld uit drie verschillende bronnen. De organisator van de StrategieSummit Bouw, VNU Exhibitions, heeft van te voren onderzoek gedaan onder de deelnemers, tijdens debijeenkomst is met ronde tafels en lezingen informatie verzameld en door een gezamenlijke denksessie van De Argumentenfabriek.

Over Strategie Summit Bouw
De Strategie Summit Bouw werd op 26 & 27 september 2011 gehouden in Landgoed Duin & Kruidberg teSantpoort. De bijeenkomst heeft drie doelstellingen: kennisdeling, kennisuitwisseling en netwerken. 75bestuurders uit de verschillende schakels van de brede bouwkolom discussiëren over de strategische issues die binnen de sector spelen. Meer informatie: www.strategiesummits.nl/bouw

.-.-.-.-.-.

Noot voor de redactie (niet voor publicatie):
Voor meer informatie kunt u contact opnemen met VNU Exhibitions Europe, persvoorlichter Koop Brandsma, tel: 030 – 295 2724 E-mail: koop.brandsma@vnuexhibitions.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 100 dagen
VNU Exhibition.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlINFLUX PR