Vianen, 18 oktober 2011 – Citrix Systems heeft Rachid Taïf benoemd tot Account Manager Subscription Advantage in de Benelux. In deze rol is hij verantwoordelijk voor de verkoop van Subscription Advantage in de Benelux, in samenwerking met value-added distributeurs en value-added resellers van Citrix.
Citrix Subscription Advantage geeft eindgebruikers het recht om software van Citrix te upgraden naar de laatste versie. Het eerste jaar na de aanschaf van Citrix-oplossingen is Subscription Advantage kosteloos beschikbaar, hierna kunnen eindgebruikers dit verlengen tegen een gunstige vergoeding.
Hiervoor was Rachid Taïf werkzaam als Inside Sales Manager bij Citrix.
BERICHT VOOR DE REDACTIE
Over Citrix
Citrix Systems, Inc. (NASDAQ:CTXS) is een aanbieder van virtual computing-oplossingen die gebruikers helpen om overal en op elk apparaat te werken. Meer dan 230.000 bedrijven wereldwijd vertrouwen op de virtuele, desktops, datacenters en meetings van Citrix. Honderd miljoen bedrijfsdesktops worden geleverd met de virtualisatie-, netwerk- en cloud-oplossingen van Citrix en driekwart van de internetgebruikers heeft er dagelijks mee te maken. Citrix werkt samen met 10.000m bedrijven in 100 landen, de jaaromzet in 2010 bedroeg 1,87 miljard.
Voor meer persinformatie kunt u contact opnemen met:
Anne ter Braak
Tel: +31 (0)40 235 4600
E-mail: anne.terbraak@lewispr.com
Nienke Schipper-Pauw van Citrix Systems
Tel: +31 (0)347 324 800??
E-mail: Nienke.Schipper@eu.citrix.com
http://www.citrix.com