ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 99 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: Lubbers De Jong

Infor kondigt nieuwe CFO en COO aan

Samuelson en Murphy bevordert vanwege bijdragen aan groei en succes

Barneveld, 17 oktober 2011 – Infor, een toonaangevende leverancier van bedrijfssoftware met meer dan 75.000 klanten, benoemt met onmiddellijke ingang Kevin Samuelson als chief financial officer en Pam Murphy als chief operating officer. Samuelson vervangt de met pensioen gaande CFO Raj Rajaji, die nog zes maanden zal aanblijven om een soepele overgang te garanderen.

Als leider van het acquisitie- en integratieteam was Samuelson bepalend in de opbouw van Infor’s brede portfolio met vooraanstaande technologieën. Hierdoor is Infor uitgegroeid tot een van de toonaangevende ERP-leveranciers. Samuelson heeft meer dan 40 strategische overnames gerealiseerd sinds zijn indiensttreding in 2002. Hij is ook verantwoordelijk voor de financiering van 5 miljard dollar en droeg bij aan de groei van de jaaromzet die steeg van 40 miljoen dollar tot bijna 2 miljard dollar.

Voor zijn komst naar Infor was Samuelson verantwoordelijk voor equity research bij Robertson Stephens en bij de Bank of America Securities. Hij behaalde zijn bachelor diploma aan de Berkeley Universiteit in Californië

Murphy is sinds december 2010 bij Infor werkzaam als senior vice president operations en medeverantwoordelijk voor de dubbele groeicijfers over de afgelopen drie kwartalen. Als COO zal Murphy, naast haar huidige verantwoordelijkheden, ook verantwoording dragen over human resources en de juridische afdeling. Voorafgaand aan haar komst bij Infor vervulde zij 11 jaar met succes diverse financiële en operationele functies bij Oracle. Daarvoor werkte Murphy bij Andersen Consulting en Arthur Andersen. Zij heeft haar business en accounting graad behaald aan de Universiteit van Cork in Ierland en is lid van het Institute of Chartered Accountants.

“Ik ben zeer verheugd over de promotie van deze twee executives, die een grote bijdrage hebben geleverd aan het succes van Infor. Zij brengen een schat aan ervaring mee ,met een groot inzicht in onze markten en een gedegen kennis van het bedrijf,” aldus Charles Phillips, CEO van Infor. "Ik wil ook Raj bedanken voor zijn inzet de afgelopen vier jaar en het geweldige werk dat hij verzet heeft. Wij wensen hem het allerbeste."

Over Infor
Infor is een toonaangevende leverancier van bedrijfssoftware en diensten, die meer dan 75.000 klanten in 164 landen helpt hun operations te verbeteren en groei te stimuleren. Kijk voor meer informatie op: nl.infor.com/.

# # #

Voor meer informatie voor de pers:

Infor
Tanja Hossfeld
Tel.: +49 (0) 172 748 1111
tanja.hossfeld@infor.com

Lubbers & De Jong PR
Anke van Heerebeek
Tel.: +31 (0) 20 421 05 65
anke@l-dj.nl

Dit persbericht is ook te vinden op: nl.infor.com/company/news/pressroom/pressreleases/cfo-coo/
Recent van Infor  
Infor en YellowGround kondigen samenwerking in Benelux aan

Verstreken tijd: 15 jaar en 99 dagen
PR contact  

Logo Lubbers De Jong
Infor contact  

+31 (0) 342-428888
info@infor.com
nl.infor.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Tineco
Logo DXC Technology
Logo EPAM Systems
Logo osapiens
Logo Youforce
Logo Veeam Software
Logo Wuunder
Logo SureSync
Logo Proofpoint
Logo Techleap.nl
Logo NetApp
Logo Keepit
Logo Workday
Logo We talk SEO B.V.
Logo Buckaroo B.V.
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103884 persberichten
7046 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17564 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlINFLUX PR