Schiphol-Rijk, 12 oktober 2011 – Juniper Networks (NYSE: JNPR) heeft de Master of Engineering Award toegekend aan Peter van de Water, Security Consultant bij ICT-dienstverlener Motiv. Juniper kent de award specifiek toe voor de begeleiding van complexe firewalltrajecten en Network Access Control-projecten door Van de Water bij diverse grote Nederlandse klanten. De award is uitgereikt tijdens de Channel Enablement-workshop op het Juniper-kantoor in Schiphol-Rijk. Juniper kent ook een Master of Engineering Award toe aan een Belgische partner.
Motiv is gespecialiseerd in oplossingen van Juniper Networks. Het bedrijf past Juniper-appliances toe in infrastructuurprojecten voor klanten en biedt beheerdiensten voor deze oplossingen.
Dennis de Leest, Security Pre-Sales Engineer bij Juniper Networks: “Juniper verwacht van zijn partners diepgaande technische kennis en uitstekende vaardigheden. Motiv is een partner die veel investeert in deze elementen. Niet voor niets heeft het bedrijf al meerdere Juniper-awards ontvangen. De toekenning van de Master of Engineering Award aan Peter van de Water is in mijn ogen logisch. Van de Water ontvangt de award vanwege zijn technische inzet op het gebied van installatie en configuratie van Juniper-oplossingen in Nederland. Daarnaast beschikt hij over uitzonderlijke presalesvaardigheden.”
“Ik ben erg verheugd dat ik de Master of Engineering Award heb gekregen”, zegt Peter van de Water. “Ik ben bij diverse Motiv-klanten betrokken geweest bij technische installatie- en configuratieprojecten. Buiten het feit dat ik met plezier werk met Juniper-producten, blijkt uit deze toekenning dat ik een goede bijdrage kan leveren aan het succes van deze projecten.”
Over Juniper Networks
Juniper Networks is specialist in netwerkinnovatie. Van apparatuur tot datacenter, van consument tot de cloud: Juniper biedt innovatieve software, technologie en systemen die het gebruik en de kosteneffectiviteit van netwerken transformeren. Meer informatie is beschikbaar op
www.juniper.net.
Voor meer informatie en beeldmateriaal:
Juniper Networks
Pelin Murphy
Tel.: +44 1372 385686
E-mail:
pelin@juniper.net
LVTPR
Gijs van Beek / Lianne van Dijk
Tel.: +31 (0)30-65 65 070
E-mail:
juniper@lvtpr.nl