www.whizpr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
INFLUX PRProgressCommunications.euwww.deepr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 122 dagen geleden)
Bedrijf:

Figlo genomineerd voor Accenture Innovation Award

Amsterdam, 11 oktober 2011 – De vakjury van de Accenture Innovation Awards voor Financial Services heeft Figlo Platform benoemd tot één van de 25 genomineerden. Hiermee maakt Figlo Platform kans op de juryprijs, de Blauwe Tulp.

Figlo Platform is door de jury verkozen uit de 151 aangemelde concepten in de sector voor Financial Services. De genomineerden dingen automatisch mee voor de publieksprijs. Iedereen kan zijn stem uitbrengen op de stempagina, waar de 25 kanshebbers zich in woord en beeld presenteren. De winnaars van zowel de Publieksprijs als de Blauwe Tulp worden bekendgemaakt tijdens het Innovation Event op donderdag 10 november 2011in RAI Elicium.

Over de Innovation Awards
Accenture heeft de Innovation Awards in het leven geroepen om bedrijven die uitzonderlijke innovatieve prestaties leveren de erkenning te geven die ze verdienen. Daarnaast brengt het evenement in kaart hoe het ervoor staat met innovatie in Nederland.
Vijf industrieën van Accenture organiseren dit jaar de Innovation Awards. Net als Financial Services reiken ook Media, Communications & High Tech, Energy, Public Service & Health en Consumer Products & Agri prijzen uit.

Alle jury’s beoordelen de concepten op mate van innovatie, succes en potentie. In totaal hebben zich voor de Accenture Innovation Awards ruim duizend concepten ingeschreven.

Meer informatie

De website van de Accenture Innovation Awards is www.innovation-awards.nl. Volg de voortgang op de voet via www.twitter.com/IA_2011.

Meer informatie over Figlo en het Figlo Platform: figlo.nl



Noot voor de redactie, niet voor publicatie:

Over Figlo B.V.
Figlo levert moderne software die financieel inzicht en begrip op een consumentenniveau ondersteunt. Onze oplossingen worden geleverd aan financieel adviseurs in allerlei markten, waaronder banken en verzekeringsmaatschappijen. Ontworpen om financiële zaken inzichtelijk te maken en laagdrempelige toegang te bieden tot deze belangrijke informatie. Dit vormt de core business van Figlo.

Inmiddels is Figlo via haar partnerorganisatie actief in veertien landen. Met bijna 70 medewerkers ondersteunt Figlo dagelijks ruim 10.000 gebruikers bij hun financiële advies- en informatieprocessen. Figlo staat voor ‘Financial Globalization’.

Voor meer informatie kunt u contact opnemen met:

Figlo B.V.
Corporate Communications
Ellen van Beek
t: 010-264 6666
ellen.van.beek@figlo.com

Verstreken tijd: 15 jaar en 122 dagen
Figlo B.V. contact  

Ellen van Beek
010-264 6666
ellen.van.beek@figlo.com
www.figlo.com

Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Westpoort
Logo Brownies.nl
Logo Nextview
Logo Examencentrum
Logo Keuze.nl BV
Logo VirtualPBX.nl
Logo Expertum
Logo Valid
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo BusinessCom
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo Software Improvement Group (SIG)
Logo BusinessCom
Logo CONTACTCENTER4ALL
Logo Victoria ID
Logo Keuze.nl BV
Logo DNA Services B.V.
Logo Victoria ID
Logo Spryng
Logo Onventis B.V.
Logo DNA Services B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Zscaler
Logo NetApp
Logo Veeam Software
Logo Veeam Software
Logo Protime BV
Logo Fellowmind
Logo Exact
Logo Flanderijn
Logo Unit4
Logo Lucid Software
Logo Arval
Logo Palo Alto Networks
Logo PocketBook
Logo Lucid Software
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103695 persberichten
7031 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17425 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
www.deepr.nlwww.marcommit.nlProgressCommunications.eu
www.whizpr.nlwww.deepr.nlwww.whizpr.nl