ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.whizpr.nl
INFLUX PRwww.deepr.nlwww.whizpr.nl

x.com/ictberichten
Datum: (15 jaar en 152 dagen geleden)
Bedrijf:
PR: carolijn peelen bv

Alcatel-Lucent ontvangt award voor nieuwe OpenTouch Suite

Frost & Sullivan reikt Europe ICT Award uit voor ‘Most Innovative European Communications Product of the Year’

De Frost & Sullivan Europe ICT Award 2011 voor ‘Most Innovative European Communications Product of the Year’ is uitgereikt aan Alcatel-Lucent als waardering voor hun nieuwe OpenTouch Suite voor communicatieplatforms. OpenTouch is een suite van open communicatieplatforms die (middel)grote organisaties op een productieve manier laat communiceren met Collaborative Conversations en gebruikmaken van SIP-technologie. Dit zorgt voor meer flexibiliteit, een betere bescherming van de legacy-infrastructuur, een groter keuzeaanbod van gebruiksapparaten en de toelevering van collaboration-applicaties.
 
Hier vindt u het volledige Engelstalige bericht: http://bit.ly/frostemea


BERICHT VOOR DE REDACTIE

Altijd als eerste de laatste persberichten van Alcatel-Lucent: http://www.octanewire.com/nl/octanewire/Alcatel-Lucent/c/43


Over Alcatel-Lucent
Alcatel-Lucent (Euronext Paris en NYSE: ALU) biedt oplossingen waarmee service providers, ondernemingen en overheden diensten op het vlak van spraak, data- en videocommunicatie kunnen verlenen aan eindgebruikers. Als marktleider in vaste, mobiele en geconvergeerde breedband networking, en in IP-technologie, -toepassingen en -diensten, biedt Alcatel-Lucent end-to-end oplossingen die communicatiediensten mogelijk maken voor mensen thuis, op het werk en onderweg. Met vestigingen in meer dan 130 landen, is Alcatel-Lucent een lokale partner met een wereldwijd bereik. De onderneming beschikt over de meest ervaren mondiale serviceteams op de markt en over Bell Labs, één van de grootste organisaties voor onderzoek, technologie en vernieuwing binnen de telecommunicatiemarkt. Alcatel-Lucent behaalde in 2010 een omzet van 16 miljard euro. Het hoofdkantoor is gevestigd in Parijs. Meer informatie over Alcatel-Lucent is te vinden op www.alcatel-lucent.com. Lees de laatste posts op de Alcatel-Lucent blog www.alcatel-lucent.com/blog en volg het bedrijf op twitter: www.twitter.com/Alcatel_Lucent.
 
Change the Conversation
Een flexibele netwerkinfrastructuur maakt ook deel uit van de ‘Change the Conversation’-visie van Alcatel-Lucent Enterprise. Organisaties zien dat communiceren en samenwerkingen veranderen met de verdere opkomst van social media en video en de toename van mobiele multimediale apparaten, zoals smartphones en tablets. Voor veel organisaties is het echter een uitdaging hoe ze het nieuwe communiceren in hun organisatie het beste kunnen toepassen. Een infrastructuur die de juiste toepassingen ondersteunt met een juiste prioriteit is een basisvoorwaarde.
 
Alcatel-Lucent Enterprise helpt organisaties om de dialoog aan te gaan met haar klanten, medewerkers en partners. Het bedrijf ondersteunt organisaties om nieuwe media en communicatiemogelijkheden te combineren, zodat een betekenisvolle conversatie met klanten en een effectieve samenwerking tussen medewerkers ontstaat. Dat is ‘Changing the Conversation’. 
 
Voor verdere persinformatie kunt u contact opnemen met:
OCTANE PR
Tel: +31 (0)40 266 11 30
E-mail: alcatel-lucent@octanepr.com
Website: http://www.octanepr.nl
Twitter: @octanepr_nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 152 dagen
PR contact  

Logo carolijn peelen bv
Alcatel-Lucent.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Decos
Logo Companial
Logo Companial
Logo 12Build
Logo Key2XS
Logo Frontline Solutions
Logo Delta-N B.V.
Logo R-Go Tools B.V.
Logo Blastic
Logo Key2XS
Logo BusinessCom
Logo NetBoss B.V.
Logo Cyemptive
Logo RawWorks B.V.
Logo Drukbedrijf
Logo BusinessCom
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Web Wings
Logo Frontline Solutions
Logo Keuze.nl BV
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo We talk SEO B.V.
Logo Data Tribes
Logo MCS B.V.
Logo Onventis B.V.
Logo Web Wings
Logo Msafe
Logo Onventis B.V.
Logo Networking4ALL
Logo Palo Alto Networks
Logo Schneider Electric
Logo Xebia
Logo Trend Micro
Logo Veeam Software
Logo Descartes
Logo Huawei Technologies (Netherlands) B.V.
Logo Amazon Web Services
Logo Furore Conclusion
Logo Zscaler
Logo Anker Innovations
Logo Vertiv
Logo Wuunder
Logo Graduate Ventures
Logo HeadFirst Group
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103478 persberichten
7019 bedrijfsprofielen
59 PR-bureauprofielen
17287 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.marcommit.nlwww.deepr.nl
www.deepr.nlwww.whizpr.nlwww.deepr.nl