ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.whizpr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl

Volg ook via:
Datum: (15 jaar en 77 dagen geleden)
Bedrijf:

IS Group introduceert geheel vernieuwd portfolio internetconnectiviteitsdiensten

CrossNet-technologie combineert hoogste snelheden met enterprise cloud computing services.

Purmerend, 4 oktober 2011 — IS Group introduceert vandaag een geheel vernieuwd portfolio van connectiviteitsdiensten. Met de nieuwste technologieën ‘VDSL2/ADSL2+Annex M’, ‘ethernet-over-koper’ en ‘fiber-to-the-office’ biedt het bedrijf een compleet vernieuwd aanbod waaruit elk type organisatie een oplossing kan selecteren, die past bij de bedrijfsdoelstellingen. Alle typen verbindingen zijn dankzij de CrossNet-technologie van IS Group bovendien te combineren met de Enterprise Cloud computing-oplossingen van het bedrijf. Hiermee biedt het een ware end-to-end oplossing. Voor het leveren van de nieuwe connectiviteitsdiensten werkt IS Group samen met partners KPN, Tele2 en Eurofiber.

Jan Willem des Tombe, directeur van IS Group: “We zijn trots op dit nieuwe portfolio. Met deze introductie tonen we onze leidende positie in de markt nogmaals aan. Vooral de diversiteit van het portfolio, onze CrossNet-technologie en de combinatie met onze Enterprise Cloud computing-oplossingen maken deze dienst van IS Group uniek. Met dit brede pakket is er voor elk type bedrijf en voor elk budget een oplossing beschikbaar. Met name de koperverbindingen bieden een prima prijs-prestatieverhouding voor bedrijven die snel internet nodig hebben, maar waarvoor een investering in glasvezel niet rendabel is.”

Een belangrijk voordeel van het connectiviteitsportfolio van IS Group is de CrossNet-technologie. Daarbij verbindt het bedrijf de standaard internetverbindingen van een klant in de IS Group-datacenters met elkaar nog voordat ze het internet opgaan. Zo ontstaat een afgesloten netwerk met lage kosten, maximale veiligheid en hoge efficiëntie. Het internetverkeer van medewerkers verloopt altijd veilig en beheersbaar via één centraal punt.

VDSL2 en ADSL2+Annex M voorzien in een hogesnelheidsverbinding tegen lage kosten. De maximale upstream snelheid is 10 Mbps en de downstream snelheid 40 Mbps. Ethernet-over-koper biedt gelijke upstream en downstream snelheden van 2 tot 20 Mbps. Deze oplossingen zijn door de brede dekking van het kopernetwerk nagenoeg overal beschikbaar. Voor zeer krachtige verbindingen tot 100 Mbps biedt IS Group glasvezelverbindingen van partners KPN, Tele2 en Eurofiber. Deze zijn overal leverbaar.

####

Over IS Group
IS Group biedt organisaties een volwaardige Enterprise Cloud computing-propositie waarbij ICT op een vernieuwende en effectieve manier wordt ingezet om de productiviteit van een organisatie te optimaliseren. Hierbij wordt niet de techniek, maar de behoefte vanuit de organisatie als leidraad genomen. De organisatie beschikt hierbij over ICT-capaciteit op afroep en rekent af naar rato van gebruik. IS Group heeft als enige Nederlandse ICT-dienstverlener een drievoudige ISO-certificering (ISO 9001, ISO 27001 en ISO 20000) en beschikt over PCI-DSS compliant datacenters. IS Group biedt haar diensten aan onder de merken IS Enterprise voor de grootzakelijk markt en IS Online voor het mkb. Bij IS Group werken circa 130 gecertificeerde professionals.

Klanten van IS Group zijn naast circa 12.000 mkb-ondernemingen onder andere Corus, Ohra, Rijksoverheid, Fitness First, Radio 538, VacanceSelect.nl, Amsterdam RAI, Generali Verzekeringsgroep, NS Hispeed, MOJO Concerts, RICOH en New York Pizza.

Voor meer informatie:

LVTPR
Annemiek Driessen
Tel.: 030-6565070
E-mail: IS@lvtpr.nl

IS Group
Jan Willem des Tombe
Tel.: 0299-476185
E-mail: jwdestombe@is.nl

Verstreken tijd: 15 jaar en 77 dagen
KPN Internedse.. contact  


Marcommit is hét full service B2B marketing bureau van Nederland! Wij helpen jouw bedrijf met offline en online marketing campagnes die écht werken.
 Spotlight  
Logo Productowner.nl
Logo ZAMKO
Logo Innvolve
Logo ClickPatrol
Logo NetRom Software
Logo RAVI RYAN MOHANLAL
Logo BTG
Logo NHA Opleidingen
Logo Polly.Help
Logo MI Consultancy
Logo Incentro
Logo Stromma Nederland
Logo Fairbanks
Logo Valid
Logo Westpoort
Logo DNA Services B.V.
Logo PQR
Logo Web Wings
Logo Spryng
Logo We talk SEO B.V.
Logo Victoria ID
Logo DNA Services B.V.
Logo Twenty Four Webvertising
Logo Web Wings
Logo Web Wings
Logo BusinessCom
Logo Msafe
Logo SCOS ViaCloud BV
Logo Keuze.nl BV
Logo Spryng
Logo Unit4
Logo reichelt elektronik
Logo Conclusion
Logo Schneider Electric
Logo Proofpoint
Logo PQR
Logo KnowBe4
Logo Web Wings
Logo Schneider Electric
Logo Learned
Logo Red Hat
Logo Veeam Software
Logo KnowBe4
Logo HeadFirst Group
Logo Deel
TARIEVEN
Publicatie eenmalig €49

PUBLICATIEBUNDELS
6 voor €199
12 voor €349
Onbeperkt €499

EENMALIG PLAATSEN
Persbericht aanleveren

REGELMATIG PLAATSEN
Bedrijfsabonnement
CONTACT
Persberichten.com
JMInternet
Kuyperstraat 48
7942 BR Meppel
Nederland
info@persberichten.com
KvK 54178096

VOLGEN
@ICTBERICHTEN

ZOEKEN
IT bedrijf
IT PR-bureau
OVER ONS
Persberichten.com, hét platform voor IT/Tech persberichten

DATABASE
103930 persberichten
7050 bedrijfsprofielen
60 PR-bureauprofielen
17593 tags

KENMERKEN
• Behouden tekstopmaak
• Foto/illustratie/logo
• Downloadbare bijlages
• Profiel met socials
 
ProgressCommunications.euwww.whizpr.nlwww.marcommit.nl
www.deepr.nlINFLUX PRwww.whizpr.nl